Żegluga

Stena Line jest pierwszym europejskim przewoźnikiem promowym, który otrzymał certyfikat mający olbrzymią wartość na chińskim rynku turystycznym. Szwedzki armator niejednokrotnie przekonywał, że z każdym rokiem chiński rynek rośnie na znaczeniu.

Liczba turystów z Państwa Środka, którzy spędzają wakacje w Europie i korzystają z komunikacji promowej, rośnie systematycznie. Wielu przewoźników dostrzega to doskonale i stara się robić wszystko, by oferta dla konsumentów z tego regionu była coraz atrakcyjniejsza. Jednym z nich jest Stena Line. Firma poinformowała właśnie o otrzymaniu certyfikatu Chinese Tourist Welcome (CTW), przyznawanego przez tamtejszy państwowy organ zajmujący się promocją i turystyką - Chinese National Tourism Authority (CNTA). Certyfikat ten ma bardzo wysoką wartość dla touroperatorów z Chin i rozpoznawany jest również w Europie.

- Jesteśmy ogromnie dumni, że udało nam się uzyskać ten unikatowy standard, gdy chodzi o serwis na trasie Cairnryan-Belfast - powiedziała Orla Noonan ze Stena Line. - Liczba gości z Chin, których powitaliśmy na pokładach naszych jednostek Stena Superfast VII i VIII wzrosła znacząco w ostatnich latach, więc istotne jest, byśmy robili wszystko, by nasi goście poczuli się mile widziani i docenieni.

Więcej >>>

PromySkat.pl

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Zaloguj się

1 1 1 1
Waluta Kupno Sprzedaż
USD 4.4211 4.5105
EUR 4.6616 4.7558
CHF 4.6132 4.7064
GBP 5.4337 5.5435

Newsletter