Inne

Politechnika Gdańska zaprasza na międzynarodową konferencję Baltic Windustry: industrial research in offshore wind energy, która już 8 września odbędzie w auli głównej Politechniki Gdańskiej. To wydarzenie skierowane głównie do przedstawicieli przemysłu i nauki, którzy prowadzą działania w zakresie inżynierii i innowacji, ale również do studentów, którzy stoją przed wyborem swojej drogi zawodowej.

Organizatorami wydarzenia są Centrum Morskiej Energetyki Wiatrowej Politechniki Gdańskiej oraz Polskie Stowarzyszenie Energetyki Wiatrowej.

Konferencja BalticWindustry: industrial research in offshore wind energy poświęcona jest badaniom przemysłowym w morskiej energetyce wiatrowej. Jej celem jest stworzenie platformy współpracy pomiędzy jednostkami naukowymi a przemysłem sektora morskiej energetyki wiatrowej. Wydarzenie obejmuje trzy sesje:

Administracja, w trakcie której zostaną przedstawione informacje nt. instrumentów finansowania prac badawczo-przemysłowych,
Biznes, w trakcie której zostaną przedstawione korzyści ekonomiczne oraz możliwości uzyskania przewagi konkurencyjnej w efekcie wdrożenia wyników prac badawczych w obszarze offshore,
Nauka, prezentująca przykłady wspólnych projektów naukowo-przemysłowych zakończonych sukcesem.

Udział w konferencji jest darmowy. Wydarzenie odbędzie się w auli w Gmachu Głównym Politechniki Gdańskiej i zostanie poprowadzona w języku angielskim.

Więcej informacji

Rejestracja

Prof. dr hab. inż. Krzysztof Wilde, rektor Politechniki Gdańskiej, czł. koresp. PAN oraz Mieczysław Struk, marszałek województwa pomorskiego objęli wydarzenie patronatem honorowym.

rel (Politechnika Gdańska)

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Zaloguj się

1 1 1 1
Waluta Kupno Sprzedaż
USD 4.9354 5.0352
EUR 4.8081 4.9053
CHF 5.0276 5.1292
GBP 5.4201 5.5295

Newsletter