Inne

28 czerwca br. w siedzibie Międzynarodowych Targów Gdańskich SA odbyło się pierwsze posiedzenie Rady Programowej Baltexpo Maritime Fair and Conference.

Zbliżająca się 22. edycja targów i konferencji Baltexpo, odbędzie się w dniach 10-12 października 2023 r. w AmberExpo w Gdańsku będzie zarówno kontynuacją jej tradycji jak i początkiem nowej ery dla tego wydarzenia.

Pragnieniem Międzynarodowych Targów Gdańskich SA, jako nowego właściciela marki Baltexpo, jest wyjście naprzeciw realnym potrzebom gospodarki morskiej jako ekosystemu ściśle powiązanych ze sobą sektorów. W związku z tym zmieni się formuła Targów, która pozwoli na stworzenie przestrzeni do dialogu pomiędzy przedstawicielami branży portowej, stoczniowej, szeroko pojętej logistyki, a także dynamicznie rozwijającego się rynku morskiej energetyki wiatrowej. Zgodnie z tradycją, podczas wydarzenia pojawi się również wątek militarny w ramach salonu Balt-Military-Expo.

Program Targów oraz tematy poruszane na konferencjach i spotkaniach mają być skorelowane i omawiane z organizatorami Gdyńskiego Forum Gospodarki Morskiej, które tradycyjne odbywa się w drugi piątek października. Oba trójmiejskie przedsięwzięcia mają stworzyć trwające blisko tydzień wspólne wydarzenie branży morskiej - skierowane dla odbiorców z Polski i zagranicy.

rel (KIGM)

Fot.: Atlas Ward; collage: PBS 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Zaloguj się

1 1 1 1
Waluta Kupno Sprzedaż
USD 4.5664 4.6586
EUR 4.6581 4.7523
CHF 4.7862 4.8828
GBP 5.5355 5.6473

Newsletter