Inne

Zarząd Pomorskiego Związku Żeglarskiego przyjął uchwałę odraczającą termin Sejmiku Sprawozdawczo-Wyborczego. Powołał również pełnomocnika Związku do czasu wyboru nowych władz.

Sejmik Sprawozdawczo-Wyborczy odbywa się raz na cztery lata. Uczestniczą w nim delegaci wszystkich klubów zrzeszonych w PoZŻ (jest ich 55 z terenu całego województwa pomorskiego). Kończy on kadencję starych władz Związku i wybiera Zarząd na nową kadencję.

Sejmik Sprawozdawczo-Wyborczy miał się odbyć w najbliższą niedzielę 15 marca. Jednak, z powodu rozprzestrzeniania się koronawirusa, Zarząd PoZŻ – po zasięgnięciu opinii prawników – przyjął uchwałę odraczającą jego zebranie. Sejmik odbędzie się w najbliższym możliwym i bezpiecznym dla zdrowia uczestników terminie. Do tego czasu Zarząd PoZŻ udzielił obecnemu prezesowi – Bogusławowi Witkowskiemu – pełnomocnictwa do działania w jego imieniu.

PoZŻ informuje jednocześnie, że Biuro Związku w Gdyni działa normalnie. Zarząd PoZŻ na bieżąco monitoruje sytuację w związku z koronawirusem i apeluje do klubów członkowskich o to samo.

rel (Pomorski Związek Żeglarski)

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Zaloguj się

1 1 1 1
Waluta Kupno Sprzedaż
USD 4.4227 4.5121
EUR 4.6593 4.7535
CHF 4.6272 4.7206
GBP 5.427 5.5366

Newsletter