Inne

Akademia Marynarki Wojennej i Uniwersytet Morski zapraszają na Dni Otwarte. Będzie można m.in. zapoznać się z szeroką ofertą edukacyjną, zwiedzić okręt podwodny, a także dowiedzieć się, jak wygląda życie studenckie.

Akademia Marynarki Wojennej

26 marca w godz. 9.00–14.00 w hali Akademickiego Centrum Sportowego AMW odbywać się będzie Dzień Otwarty w Akademii Marynarki Wojennej. Uczestnicy będą mieli możliwość wyboru miejsc do zwiedzania na wszystkich czterech wydziałach uczelni: Wydziale Dowodzenia i Operacji Morskich, Mechaniczno-Elektrycznym, Nawigacji i Uzbrojenia Okrętowego, a także Nauk Humanistycznych i Społecznych. Na odwiedzających czekać będą ciekawe atrakcje, takie jak zwiedzanie okrętu podwodnego KOBBEN czy wizyta na mostku.

Dla chętnych udział w dedykowanych warsztatach oraz zajmujących wykładach.

Zgłoszenia należy przesyłać na adres - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 23 marca. Ilość miejsc ograniczona do 650. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Więcej informacji na stronie: www.amw.gdynia.pl.

Uniwersytet Morski

Dziewięć kierunków studiów i czterdzieści trzy specjalności, jest więc w czym wybierać. 17 kwietnia w godzinach 9.00–14.00 w budynku głównym uczelni (ul. Morska 81-87) oraz w budynku Wydziału Nawigacyjnego (al. Jana Pawła II 3, Molo Południowe) odbywać się Dzień Otwarty Uniwersytetu Morskiego. Uczniowie szkół ponadgimnazjalych i nauczyciele będą mieli okazję zapoznać się z ofertą edukacyjną uczelni, dowiedzieć się o tajnikach studiowania oraz życiu studenckim.

Więcej informacji na stronie: https://umg.edu.pl/.

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Zaloguj się

1 1 1 1
Waluta Kupno Sprzedaż
USD 4.3937 4.4825
EUR 4.6494 4.7434
CHF 4.5871 4.6797
GBP 5.3969 5.5059

Newsletter