Inne

Biuro Karier, Wydział Oceanotechniki i Okrętownictwa, studenci kierunku Transport (ŚTW) oraz Wydziałowa Rada Studentów OiO zapraszają na Targi Pracy TRANSPORTER, które odbędą się na Wydziale Oceanotechniki i Okrętownictwa Politechniki Gdańskiej w dniu 17 kwietnia 2019 r.

Targi adresowane są przede wszystkim do studentów oraz absolwentów kierunku Transport. Firmy przedstawią oferty: pracy, praktyk i staży.

Głównym celem targów jest stworzenie przestrzeni do bezpośredniego kontaktu studentów i absolwentów z pracodawcami z branży TSL. Rozmowy w trakcie wydarzenia z przedstawicielami firm pozwolą na zebranie informacji na temat potrzeb i oczekiwań pracodawców wobec przyszłych pracowników. Uczestnictwo w targach może być również ważnym krokiem w poznaniu swojej ścieżki kariery i możliwości rozwoju w danej branży.

W tym roku na Wydziale OiO zaprezentują się następujące firmy:

Latis Sp. z o.o. Sp. k.,
Nava,
PCC Intermodal S.A.,
Pentagon Freight Services Sp. z o.o.,
Rohlig Suus Logistics S.A.,
Ocean Network Express ( Europe ) Ltd.

W godz. 10:00-15:00 będzie możliwość bezpośredniego kontaktu z pracodawcami. Przedstawiciele firm czekają na studentów i absolwentów w zaaranżowanej przestrzeni targowej – hol na pierwszym piętrze Wydziału Oceanotechniki i Okrętownictwa Politechniki Gdańskiej.

W godz. 11:00-13:00 zaplanowano prezentację firm obecnych na targach, które odbędą się w Audytorium im. Prof. Sipowicza.

W godz. 13.00-14.00 - konsultacje CV.

AKTUALIZACJA, 17 kwietnia:

Ze względu na uroczystości pogrzebowe Profesora Jacka Namieśnika, Rektora Politechniki Gdańskiej Targi Pracy TRANSPORTER zostają odwołane.

Nowy termin targów zostanie podany wkrótce.

rel (Wydział Oceanotechniki i Okrętownictwa Politechniki Gdańskiej)

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Zaloguj się

1 1 1 1
Waluta Kupno Sprzedaż
USD 4.5747 4.6671
EUR 4.6511 4.7451
CHF 4.7981 4.8951
GBP 5.5199 5.6315

Newsletter