Inne

Forum ma na celu umożliwienie polskim przedsiębiorcom znalezienie partnerów biznesowych z Wysp Owczych. Odbędzie się 13 marca w gdańskim hotelu Hilton (Targ Rybny 1). Współorganizatorami są Towarzystwa Biznesowe SA i firma consultingowa VRG, reprezentująca także Izbę Handlową z Eysturoy na Wyspach Owczych.   

- To polsko-farerska inicjatywa, która służy zwiększeniu obrotów między Polską a Wyspami Owczymi. Zauważyliśmy, że jest na tym polu dużo do zrobienia, istnieje jeszcze nie wykorzystany potencjał współpracy. Polska ma sporo do zaoferowania Wyspom Owczym i ściągamy farerskich przedsiębiorców do Gdańska, żeby sami się o tym przekonali - mówi Maciej Gnyszka z Towarzystw Biznesowych. 

Wyspy Owcze mają jeden z najwyższych na świecie wskaźników PKB na mieszkańca. Ponad 90 proc. eksportu i około 20 proc. PKB stanowią produkty rybne (łącznie z akwakulturą). Farerskie ryby są eksportowane na 6 kontynentów.

- Doceniamy stabilność ekonomiczną Polski i chcemy skorzystać z waszego boomu gospodarczego, proponując współpracę z firmami farerskimi - mówi Simun Hammer z VRG i dodaje: - Liczymy na nawiązanie licznych kontaktów podczas forum, nie tylko w branży rybnej, które będą mogły zaowocować ciekawą współpracą.

W ramach Forum Biznesowego Polska-Wyspy Owcze będzie miało miejsce pięć paneli: ogólny, rybny, jachtowy, pracowniczy i turystyczny. Dodatkowo, będzie także możliwość spotkań B2B i rozmów bezpośrednich między polskimi i farerskimi przedsiębiorcami. 

Dodatkowe informacje i zapisy: www.polandfaroebusiness.com 

rel (Towarzystwa Biznesowe SA)

+1 Mr.
Spore różnice w cenach EUR/PLN :0
19 luty 2019 : 11:40 Morski a | Zgłoś
+1 Forum PL-FO
Dla uczestników z Polski jest cena promocyjna, ale będzie wzrastać :)
19 luty 2019 : 11:52 Forum PL-FO | Zgłoś

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Zaloguj się

1 1 1 1
Waluta Kupno Sprzedaż
USD 4.4956 4.5864
EUR 4.6217 4.7151
CHF 4.7769 4.8735
GBP 5.4572 5.5674

Newsletter