Inne

Tommy Brink, Global Sales Manager, DFDS, Host - Maria Nikoltsiou, Hancy Anna Djurhûûs, Global Head of Travel Trade & Retail, DFDS DFDS kolejny już raz został uznany za najlepszego przewoźnika promowego w Europie. Firma okazała się bezkonkurencyjna w trakcie tegorocznej gali World Travel Awards. Jej przedstawiciele odebrali nagrodę w trakcie uroczystości, która odbyła się w Atenach.

Dla duńskiego armatora ta prestiżowa nagroda nie jest nowością. Przewoźnik ogłaszany był najlepszym w Europie także w trakcie sześciu poprzednich uroczystości. Wygrywając laur siódmy raz z rzędu, DFDS pokonał wiele uznanych marek. W tym roku w zaszczytnym gronie nominowanych w kategorii Wiodący Europejski Przewoźnik Promowy, poza DFDS, znajdowały się również firmy: Brittany Ferries, Color Line, P&O Ferries oraz Stena Line.

- Niezmiernie cieszymy się, że raz jeszcze zostaliśmy nazwani Wiodącym Operatorem Promowym w Europie w trakcie gali World Travel Awards - powiedział Pete Akerman z DFDS, który dodał, że za sukcesem firmy stoi oddana załoga na morzu i lądzie. - Cenimy tę nagrodę tym bardziej, że decyzja jest podejmowana zarówno przez opinię publiczną, jak i profesjonalistów z branży.

Więcej >>>

PromySkat.pl

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Zaloguj się

1 1 1 1
Waluta Kupno Sprzedaż
USD 4.5664 4.6586
EUR 4.6581 4.7523
CHF 4.7862 4.8828
GBP 5.5355 5.6473

Newsletter