Inne

Targi Austrian Boatshow - Boot Tulln kontynuują wieloletnią historię sukcesów. Słynące z imprez handlowych miasto Tulln jest siedzibą targów Austrian Boat Show już od 47 lat. Tegoroczna edycja Boot Tulln zapowiada się na jeszcze bardziej ekscytującą i widowiskową - to będą targi najwyższej klasy.

Jakie atrakcje organizatorzy wydarzenia przygotowali dla odwiedzających w 2018 roku?

Z uwagi na termin przypadający na początek marca na targach w Tulln będzie można podziwiać najnowsze osiągnięcia branży żeglarskiej oraz sportów wodnych i nurkowania w Austrii. Innowacyjne rozwiązania przedstawi 380 najważniejszych wystawców, którzy przekrojowo zaprezentują rozwój branży.

Pod hasłem fascynacji sportem wodnym kryje się niezwykle zróżnicowane spektrum tematyczne targów Austrian Boat Show: jachty żaglowe i motorowe, duże łodzie żaglowe i łodzie z silnikami turboodrzutowymi, daysailery, łodzie motorowe i ekologiczne łodzie z silnikami elektrycznymi, sprzęt żeglarski, sportowe katamarany, kajaki, kanadyjki, sprzęt do pływania na desce z wiosłem (stand up paddling), gumowe tratwy, rowery wodne i pontony. Zobaczymy również szeroką gamę sprzętu żeglarskiego, a także wszystko, co niezbędne do nurkowania. Zaprezentują się organizatorzy rejsów i zarządcy szkół żeglarskich i przystani, a ponadto będzie można dowiedzieć się, które miejsca są najlepsze do uprawiania sportów wodnych.

W samym centrum ośrodka żeglarskiego, w hali nr 10, liczni producenci zaprezentują duże jachty mierzące od 10 do 16 metrów wraz z wprowadzonymi w nich innowacjami. Swoje najnowsze modele podczas targów Austrian Boatshow - Boot Tulln przedstawią również producenci mniejszych jachtów. Do Tulln przybędą przedstawiciele następujących stoczni: Bavaria, Beneteau, Brenta, Dehler, Delphia, Dragonfly, Dufour, Elan, Hanse, J-Boats, Jeanneau, More Yachts, Maxus, Salona, Seascape, Sunbeam, Vico i wiele innych.

Motywem przewodnim w hali nr 3 będą łodzie i jachty motorowe, a także łodzie z napędem elektrycznym, począwszy od niewielkich łodzi typu runabout, aż po luksusowe jachty motorowe mierzące od 10 do 13 metrów. Boot Tulln to największe w Austrii i Europie Środkowo-Wschodniej targi, na których można obejrzeć innowacyjne i ekologiczne łodzie z napędem elektrycznym. Zaprezentują się na nich następujące, marki: Absolute, Bavaria, Bayliner, Beneteau, Boesch, Correct Craft, Cranchi, Drago, Four Winns, Frauscher, Italmar, Jeanneau, Lodestar, Quicksilver, Regal, Saver, Sea Ray, Stingray, Terhi, Zar Formenti i wiele innych.

Targi Austrian Boatshow - Boot Tulln 2018

1-4 marca 2018 r.

Godziny otwarcia: 10:00 - 18:00

Tereny targowe w Tulln

Austria

strona internetowa: www.messe-tulln.at

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Zaloguj się

1 1 1 1

Źródło:

Waluta Kupno Sprzedaż
USD 4.2549 4.3409
EUR 4.634 4.7276
CHF 4.6547 4.7487
GBP 5.2397 5.3455

Newsletter