Inne

Zmieniamy się. PortalMorski.pl jest ten sam ale już nie taki sam, jak wcześniej. Piszemy o tym, ponieważ od kilku dni otrzymujemy bardzo liczne sygnały od Czytelników Portalu Morskiego i naszego newslettera informujących, że... powstał jakiś NOWY Portal Morski. Wyjaśniamy więc, że to wciąż TEN SAM Portal Morski.

Od niemal pół roku bardzo intensywnie pracowaliśmy nad zmianą naszego Portalu, aby przystosować go do najnowszych trendów i standardów panujących w Internecie. To , co Państwo widzicie, to właśnie efekt tej zmiany. Mówiąc w dużym skrócie, obecnie PortalMorski.pl inaczej wygląda i "hula" na wszystkich urządzeniach zapewniających dostęp do Internetu, niezależnie od systemów operacyjnych, pod którymi działają i rozmiarów ekranów urządzeń, za pośrednictwem których Nasi Czytelnicy korzystają z jego zasobów. I to cała zmiana. Tylko tyle i... aż tyle.

Poza tym, PortalMorski.pl tworzy ten sam zespół redakcyjny, który ma ten sam cel - dostarczanie serwisu informacyjnego zawierającego aktualne, wartościowe merytorycznie, rzetelne i sprawdzone informacje w dziedzinie morza i gospodarki morskiej.

PortalMorski.pl będzie się nadal zmieniał, aby działać szybciej i lepiej, a korzystanie z niego było łatwiejsze.

Drodzy Czytelnicy - to dla Was jest ta zmiana. Korzystajcie więc i tak jak do tej pory, czytajcie, surfujcie, komentujcie. Bądźcie z nami nadal.

A na Wielkanoc przyjmijcie od nas życzenia:

Zdrowych, radosnych i spokojnych Świąt. Niech przyniosą chwilę odpoczynku od codziennych trosk, z dala od nurtu bieżących wydarzeń. Niech dodadzą sił, optymizmu i dobrej energii, które przydadzą się także na poświąteczny czas.

Redakcja

+9 Najlepszego!
Super. Dobrych świąt dla wszystkich redaktorów :-)
15 kwiecień 2017 : 18:01 Zbychu | Zgłoś
+6 I nie tylko redaktorów
Także dla jednej redaktorki, bo też tam chyba jest.
16 kwiecień 2017 : 14:42 Maca | Zgłoś
+4 Forum rybakow
Niestety, z każdą zmianą Portal staje się coraz mniej przyjazny dla rybaków, zarówno jak źródło informacji jak i forum wymiany opinii i komentarzy. Dziwne, że przez tyle lat nikt w redakcji nie zauważył ogromnej ilości komentarzy w dziale rybackim i wysokiej potrzeby posiadania przez to środowisko forum czy innej platformy wymiany informacji i komentarzy. W innych serwisach były próby tworzenia forów rybackich, ale rybacy nie wiedzieć czemu trzymają się Portalu Morskiego i komentarzy na nim które są dla nich jednym z ważniejszych źródeł informacji co słychać np. na spotkaniach. A Portal dział rybacki za każdym razem minimalizuje, umieszcza coraz niżej i utrudnia komentowanie. Dziwne to i smutne. Polecam rozwadze ten temat.
17 kwiecień 2017 : 17:50 Grzes | Zgłoś
0 Portalowi życzę...
Portalowi życzę wytrwałości...Redaktorom /nie dla Redaktorow.../dobrego aktualnego serwisu zdjęciowego...i tekstowego...Co do tekstów dbałości o poprawną składnię i nazewnictwo oraz treść oczywiście ...czytanie i korekta tekstów pozyskanych z różnych źródeł jest konieczna...Wielokrotnie akcentowana informacja w rodzajju "Portal...podawał to już wcześniej..." godna jest uznania atoli brak korekty tekstów obcych psuje dobre wrażenie...Pozdrawiam Waldemar
18 kwiecień 2017 : 08:10 wers | Zgłoś

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Zaloguj się

1 1 1 1
Waluta Kupno Sprzedaż
USD 4.2007 4.2855
EUR 4.4913 4.5821
CHF 4.6117 4.7049
GBP 5.2073 5.3125

Newsletter