Inne

Ćwiczenia z projektowania architektonicznego, wielki pokaz reakcji chemicznych, wykłady pokazowe z fizyki i matematyki, wizyty w studiu nagraniowym, obserwacje makro- i mikroskopowe, spawanie w świecie realnym i wirtualnym, modelowanie jednostek pływających, zadania dla przedsiębiorczych… To tylko nieliczne spośród atrakcji, które przygotowano z okazji dnia otwartego Politechniki Gdańskiej.

Już 22 marca br. od godz. 9 odbędzie się Politechnika OPEN! Tego dnia na wszystkich wydziałach zaplanowano ciekawe prezentacje, można będzie zajrzeć do laboratoriów i zobaczyć prawdziwe studenckie ćwiczenia. Szczegółowy program wydarzenia można prześledzić tutaj.

Na dziedzińcu im. Jana Heweliusza w Gmachu Głównym staną stoiska, na których ofertę dydaktyczną prezentować będą poszczególne wydziały. Przygotowano także specjalne stanowisko dedykowane rekrutacji na studia oraz stoisko, na którym będzie można podpytać o sprawy związane z akademikami, stypendiami naukowymi i socjalnymi czy też praktykami.

Zaaranżowano również spotkanie z profesjonalnym doradcą zawodowym, który na podstawie specjalistycznej ankiety pomoże rozwiać wątpliwości, jaki kierunek studiów wybrać (sala 272 w Gmachu Głównym).

Podczas dnia otwartego odwiedzający Politechnikę Gdańską będą mieli także okazję dowiedzieć się, jakie koła i organizacje studenckie działają na uczelni. Studenci PG zapraszają bowiem na doroczne Forum Organizacji i Kół Akademickich (hol na parterze - przed biblioteką, trzecie piętro oraz dziedziniec im. Daniela G. Fahrenheita w Gmachu Głównym). Prezentując swoje osiągnięcia młodzi inżynierowie będą przekonywać kandydatów na studia, że na PG można rozwijać się wielodziedzinowo.

Punkt informacyjny imprezy zlokalizowany będzie w Gmachu Głównym, w holu przed biblioteką.

rel (Politechnika Gdańska)

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Zaloguj się

1 1 1 1
Waluta Kupno Sprzedaż
USD 4.2007 4.2855
EUR 4.4913 4.5821
CHF 4.6117 4.7049
GBP 5.2073 5.3125

Newsletter