Stocznie, Statki

W poniedziałek, 12 kwietnia 2021 r. podpisano umowę na opracowanie dokumentacji projektowej w zakresie modernizacji infrastruktury na potrzeby posadowienia nowego doku pływającego przy nabrzeżu Gdyńskim w Szczecinie - informuje Morska Stocznia Remontowa Gryfia SA.

Na podstawie "Zaproszenia do złożenia oferty na usługę opracowania dokumentacji projektowej", opublikowanego w dniu 27.01.2021 r., w ramach dwuetapowej procedury wyboru Wykonawcy, najkorzystniejszą ofertę pod względem kryteriów określonych w Zaproszeniu, złożyła spółka Wuprohyd Sp. z o.o. Biuro Projektów z Gdyni.

Podpisana w poniedziałek umowa obejmuje opracowanie kompleksowej dokumentacji projektowej w zakresie modernizacji infrastruktury na potrzeby posadowienia nowego doku pływającego przy nabrzeżu Gdyńskim w Szczecinie wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę oraz pełnieniem nadzoru autorskiego w trakcie realizacji robót budowlanych.

rel (Morska Stocznia Remontowa „Gryfia” SA)

-2 Msr swinoujscie
Kłamstwa pisu nie mają granic, za rok na doku już miał statek stać a dopiero podpisują oferty na. Projektowanie, dziady, zniszczyli świetna msr swinoujscie, gdzie pół roku po wyrzuceniu pracowników gdzie za powód podano sprzedaż zakładu nic się nie dzieje, kto za to odpowie!? Nie ma kupca majątek niszczeje, skandal to mało powiedziane i to robi pis... A co z promem, czekam na nową partię całkiem nową, żadne pisy po SLD czy Hołownia, czas skończyć z dyletanctwem i komuna, ręce opadają, propaganda pisowska już nią wymiotuję, szkoda że nie mamy w kraju uczciwych i niezależnych mediów które opisalyby to co oni wyprawiaja hipokryci
14 kwiecień 2021 : 08:47 Woyciech Odpowiedz | Cytuj | Zgłoś
+3 Odpowiedź
Najwięcej o "zniszczeniu Gryfii przez PIS" piszą właśnie ci , co niszczyli polski przemysł razem z niemieckim szpiclem Donkiem na czele !!!!!
14 kwiecień 2021 : 18:15 HenryHarry Odpowiedz | Cytuj | Zgłoś
0 nie niszczeje
tam nic nie niszczeje bo jest wszystko powoli wywożone …..
29 kwiecień 2021 : 10:23 Doker Odpowiedz | Cytuj | Zgłoś
-1 Postępowanie wszcząć !
Wszcząć jak najszybciej postępowanie związane z likwidacją najlepszej stoczni Morskiej Stoczni Remontowej S.A. w Świnoujściu , zniszczeniem majątku tej stoczni , oraz doprowadzić do zatrzymania tej głupoty wymyślonej przez politruka , związanej z budową doku i infrastruktury w rzecznej stoczni Gryfia . Nie wolno dopuścić do ponownego utopienia kilkuset milionów złotych polskich podatników !!
14 kwiecień 2021 : 10:21 stoczniowiec Odpowiedz | Cytuj | Zgłoś
-1 Odpowiedź
Dopiero teraz przypomniałeś sobie o 'naszych podatkach'. A gdzie byłeś jak niemiecki szpicel Donek przez 8 lat okradał Polaków na miliardy zł ???
14 kwiecień 2021 : 18:18 HenryHarry Odpowiedz | Cytuj | Zgłoś
0 Hm....
Tuska zostaw prokuratorom . Najpierw jednak muszą być dowody a nie rzucanie oszczerstw - ulubione zajęcie pisobolszewików. Macierewicz miał mieć porażający raport a co do tej pory dokonał ? - wielkie 'G' ...
Równie dobrze możesz zainteresowac się kreatywnością Obajtka , który w parę dni potrafi zysk Orlenu zmienić o miliard w lewo lub w prawo.
Są jednak inne pieniądze podatników realnie stracone:
Budowa za 2mld kanału to podwójne okradanie Polaków
- Raz, że w czysto polityczny projekt bez znaczenia ekonomicznego,
- Dwa, że nie mamy przez to mniej pieniędzy na inwestycje w przemysł, szkolnictwo, i służbę zdrowia.
- Takich idących w miliardowe straty inwestycji tego rządu jest więcej, tylko po co to Ci pisać, oglądając wyłącznie TVPIS tego byś nie przeżył...
26 kwiecień 2021 : 19:13 Polak Mały Odpowiedz | Cytuj | Zgłoś
+2 fotka
woow jestem pod wrażeniem, że wrzucona została aktualna fotka z gryfii. Co do doku, to raczej dalej ściema aby wrzucić do kasy gryfii trochę grosza, zaś samo posadowienie tego doku na nabrzeżu gdyńskim praktycznie naprzeciwko pochylni "odra nowa" będzie raczej niefortunne.
14 kwiecień 2021 : 11:34 biss Odpowiedz | Cytuj | Zgłoś
0 ***** ***
Właśnie obieram kierunek do stoczni w Niemczech. Powodzenia z Lublinem i NIK.
16 kwiecień 2021 : 16:51 Garsyja Odpowiedz | Cytuj | Zgłoś
+3 Stoczniowcy
Czy wreszcie prokuratura zajmie się tymi szczecińskimi nieudacznikami w postaci prezesa i dyrektorka gryfii ,którzy zniszczyli majątek stoczniowców świnoujskich taki drogi sprzęt a oni niszczą i jeszcze jedno gdzie był rzetelny spis majątku poganiali żeby jak najszybciej go zrobic a już pozostałej grupy bardzo dużo przedmiotów nie było spisanych więc kto wie gdzie to poszło może szczecińska S80 się tym zajęła bo tam w tej syfiasej stoczni nic nie było tak ps Kwiecień ty sk.....lu żelowany myślimy że NIK wygrzebie i wreszcie ten nieudaczny zarząd zostanie po drugiej stronie kratek
16 kwiecień 2021 : 21:52 MSR ŚWINOUJŚCIE Odpowiedz | Cytuj | Zgłoś
+1 Szpicel
Cytuję HenryHarry:
Najwięcej o "zniszczeniu Gryfii przez PIS" piszą właśnie ci , co niszczyli polski przemysł razem z niemieckim szpiclem Donkiem na czele !!!!!


Sam jesteś niemieckim szpiclem palancie!
21 kwiecień 2021 : 19:30 Henry Heinrich Odpowiedz | Cytuj | Zgłoś
1 1 1 1

Newsletter