Stocznie, Statki

Tuco Marine zamyka 2017 rok sprzedażą kolejnej łodzi z serii ProZero norweskiej firmie specjalizującej się w hodowli ryb - Emilsen Fisk. 

11-metrowa łódź z serii ProZero będzie wykorzystywana do transportu pracowników do zakładu hodowli ryb Emilsen AS w Rørvik. Jej projekt zapewni komfort i wyjątkową dzielność morską, a dzięki trwałym materiałom kompozytowym, z których jest wykonana, pozwoli zredukować koszty utrzymania. Ponadto osiągnie maksymalną prędkość powyżej 30 węzłów. Jednostkę wyposażono w system grzewczy diesel, podwójne VHF, radar, ekran dotykowy 12'', system AIS, system zasilania lądowego, odbiornik Navtex i WC z dostępem z pokładu rufowego. 

- Skuteczność i wygoda należą do najbardziej poszukiwanych parametrów w nowoczesnych i szybkich łodziach - przyznał Jonas Pedersen z Tuco Marine. - W związku z tym, możemy skupić te cechy w naszej ofercie szybkich łodzi z serii ProZero dla klientów indywidualnych. Chociaż w pewnym stopniu zaprzeczamy naszej deklarowanej ambicji oferowania łodzi, które oszczędzają zużycie paliwa - głębokie dno jednostki w kształcie litery "V" wymaga więcej mocy - jednak zyskujemy bezpieczny i wygodny transport. 

Łódki ProZero są dostępne w wielu wariantach, z których wszystkie są starannie dopasowane do unikalnych specyfikacji klienta.

Tuco Marine Group specjalizuje się w lekkich konstrukcjach łodzi produkowanych z kompozytów z włóknem węglowym przeznaczonych dla przemysłu morskiego. Firma została założona w 1998 roku, wówczas głównym jej obszarem była produkcja jachtów. Dziś Duńczycy skupiają się na budowie większych jednostek, jak i mniejszych, szybszych motorówek.

AL, rel (Tuco Marine Group)

Fot.: Tuco Marine Group

0 Większy zsyk
A nie taniej będzie im zrobić tę łódkę na wungiel? Chyba tego do końca nie przemyśleli:)
05 styczeń 2018 : 09:35 Oszczędny | Zgłoś

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Zaloguj się

1 1 1 1
Waluta Kupno Sprzedaż
USD 4.2529 4.3389
EUR 4.5575 4.6495
CHF 4.4327 4.5223
GBP 5.3466 5.4546

Newsletter