Stocznie, Statki

W środę, 8 kwietnia br. europoseł prof. Dariusz Rosati spotkał się z przedstawicielami Zarządu Zachodniopomorskiego Klastra Morskiego w siedzibie Stowarzyszenia na terenie firmy Finomar. W spotkaniu uczestniczył Zarząd Finomaru.

Omówiono możliwości i warunki wsparcia publiczno-prawnego w przemyśle stoczniowym w perspektywie finansowej UE 2014-2020 oraz problemy opodatkowania krótkookresowego delegowania pracowników naszych firm do stoczni zagranicznych wynikające z różnic ustawowych między delegacją a oddelegowaniem. 

Europoseł potwierdził chęć do trwałego kontaktu z przedstawicielami Zp Klastra Morskiego. Zadeklarował też swoją obecność na seminarium szkoleniowym dotyczącym skutecznego pozyskiwania funduszy dla przemysłu stoczniowego organizowanym przez Zachodniopomorski Klaster Morski w dniach 21-23 maja br. w Pogorzelicy.

 

Zadeklarował też swoją obecność na seminarium szkoleniowym dotyczącym skutecznego pozyskiwania funduszy dla przemysłu stoczniowego(Fot. Krzysztof Lachowicz)Zadeklarował też swoją obecność na seminarium szkoleniowym dotyczącym skutecznego pozyskiwania funduszy dla przemysłu stoczniowego(Fot. Krzysztof Lachowicz)

Komentarze   

+4 Kolejny europoseł z SLD pomoże?!
Już Liberadzki obiecywał złote góry dla zachodniopomorskiego, a jak pojechał do
Brukseli to zapomniał o jakie góry chodziło. Jedyne, co ta opcja zrobiła dla przemysłu stoczniowego, to skutecznie go rozpieprzyła. Prawdopodobnie pan Rosati naje się i napije w Pogorzelicy na krzywy ryj, a euro z brukselskiej zapomogi rozdzielą między siebie koledzy Donalda.
09 kwiecień 2015 : 21:40 OSKARski Odpowiedz | Cytuj | Zgłoś