Prawo, polityka

Na czwartek, 22 lutego br. na godz. 11:00 zaplanowano rozpoczęcie kolejnego posiedzenia sejmowej Komisji Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej (symbol GMZ). Będzie ono poświęcone polskiemu przemysłowi okrętowemu w szerszym ujęciu oraz programowi budowy fregat typu 'Miecznik' dla Marynarki Wojennej RP.

Podczas czwartkowego posiedzenia Komisji odbędzie się rozpatrzenie informacji na temat realizacji programu Miecznik, ze szczególnym uwzględnieniem dostosowania infrastruktury stoczniowej do budowy okrętów dla marynarki wojennej w ramach tego programu. Temat referować ma minister aktywów państwowych.

Komisja ma się też zająć rozpatrzeniem informacji na temat polityki rządu w stosunku do sektora stoczniowego. W tym przypadku prelegentami mają być minister infrastruktury, szef kancelarii Prezesa Rady Ministrów i minister aktywów państwowych.

Istnieje możliwość obserwowania transmisji z obrad komisji na żywo. Dostępna będzie poprzez wejście na witrynę WWW Sejmu [sejm.gov.pl] i wybranie (kliknięcie) opcji "Dzisiejsze transmisje" (ikona "telewizora" pod kalendarzem). Gdy odszukana na liście ikona komisji GMZ będzie podświetlona, będzie to oznaczało, że transmisja jest już aktywna. W takim przypadku otwieramy stronę z transmisją video klikając na podświetloną nazwę komisji. 

PBS

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Zaloguj się

1 1 1 1
Waluta Kupno Sprzedaż
USD 3.9281 4.0075
EUR 4.2235 4.3089
CHF 4.3078 4.3948
GBP 4.9363 5.0361

Newsletter