Prawo, polityka

Minister gospodarki morskiej i żeglugi śródlądowej powołał Artura Maciąga na stanowisko Okręgowego Inspektora Rybołówstwa Morskiego w Szczecinie.

Artur Maciąg urodził się w 1976 r. Ukończył Wydział Ochrony Środowiska i Rybactwa Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Jest ichtiologiem w drugim pokoleniu. Kierował ośrodkami hodowlanymi i wylęgarniami ryb, a w swojej karierze praktykował z 24 gatunkami. Pracował także jako rozliczeniowiec oraz inżynier robót budowlanych. Jest dobrze zorientowany w biologii dwuśrodowiskowych ryb łososiowatych – łososia i troci wędrownej. Od kilkunastu lat jest związany z organizacjami działającymi na rzecz rzek pomorskich, a zwłaszcza Parsęty. Do niedawna pracował jako ichtiolog w Związku Miast i Gmin Dorzecza Parsęty. 

rel (MGMiŻŚ)

+5 Dobra zmiana
Doświadczenie porażające. Człowiek jak widać ani godziny nie przepracował w OIRM, nie ma zielonego pojęcia i żadnego doświadczenia w pracy inspektora i od razu został szefem OIRM? Faktycznie dobra zmiana, tylko czy na lepsze? Chyba nie.
13 listopad 2017 : 07:35 Zmiennik Odpowiedz | Cytuj | Zgłoś
1 1 1 1