Porty, logistyka

W porcie Hirtshals tempa nabierają prace nad nową infrastrukturą, która będzie służyła popularnemu armatorowi z Wysp Owczych – Smyril Line. Prace mają się zakończyć jeszcze w tym roku.

Do jesieni br. w duńskim porcie, który obsługuje promy przewoźnika, powstanie magazyn, budynek administracji, a także biuro terminalu. Łączna powierzchnia infrastruktury, z której korzystać będzie Smyril Line, wyniesie 3350 metrów. Nowa zabudowa ma być nie tylko funkcjonalna, ale jak zapewnia inwestor i podmioty z nim współpracujące, także ładna i estetyczna. Prace prowadzone są w pobliżu Nordsø Terminal. Strategicznym partnerem Smyril Line przy realizacji tej inwestycji została firma HMU A/S.

- W Smyril Line wyczekujemy bardzo na możliwość rozwoju naszych aktywności oraz wzmocnienia naszej pozycji w Port of Hirtshals wraz z tą inwestycją - powiedział Carsten Kjær ze Smyril Line. - Lokalizacja, a także projekt budynku są tak pomyślane, by zagwarantować efektywność oraz szybkość realizowanych operacji, gdy chodzi o obsługę cargo z naszych statków i podczas obsługi zarówno klientów frachtowych, jak i pasażerów.

Więcej >>>

PromySkat.pl

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Zaloguj się

1 1 1 1

Newsletter