Porty, logistyka

W czwartek, 23 kwietnia br. w Gdańsku odbędzie się Konferencja, na której zostanie zaprezentowane najnowsze portfolio firmy Intergraph, wiodącego dostawcy oprogramowania inżynierskiego oraz oprogramowania GIS, które umożliwia klientom wizualizację złożonych danych.

Intergraph Portfolio 2013, to zintegrowany pakiet produktów, które umożliwiają zarządzanie, przetwarzanie oraz wykorzystanie informacji przestrzennych, zobrazowań lotniczych i satelitarnych oraz chmur punktów. Na Konferencji zostanie zaprezentowana również koncepcja SmartPort - nowoczesne podejście do zarządzania infrastrukturą techniczną portu, również w kontekście operacji biznesowych, logistycznych i środowiskowych.

Ponadto, będzie przedstawiona prezentacja systemu dedykowanego do monitorowania i zarządzania krytyczną infrastrukturą hydrotechniczną, ze szczególnym uwzględnieniem budowli i urządzeń piętrzących.

Wstęp na Konferencję jest bezpłatny, jednak wymagana jest wcześniejsza rejestracja. Więcej informacji oraz formularz zgłoszeniowy na stronie:

Intergraph rejestracja

land

Komentarze   

0 termin konferencji
najbliższy czwartek to 18, a nie 23 kwietnia.
Z pozdrowieniami
15 kwiecień 2013 : 06:06 Guest Odpowiedz | Cytuj | Zgłoś
1 1 1 1