Porty, logistyka

Jeden z największych terminali kontenerowych w rejonie Morza Bałtyckiego - Baltic Container Terminal (BCT) Gdynia z okazji obchodów 10-lecia prywatyzacji ogłasza konkurs fotograficzny pod hasłem "Gdynia - Port przyszłości". Na fotografiach należy ukazać potencjał portu, jego strategiczne znaczenie i miejsce w polskiej gospodarce.

Organizatorzy czekają na zdjęcia do 14 kwietnia 2013 roku. Z przesłanych fotografii wybranych zostanie 12 najlepszych. Ich wyboru dokona jury konkursu. Następnie trafią na fanpage terminalu na facebooku. Tam użytkownicy serwisu, za pomocą kliknięć "lubię to" wybiorą najlepsze. Nagrody w konkursie to bony na sprzęt fotograficzny o wartości 6 tys. złotych. Najlepsze zdjęcia wystawione zostaną podczas wystawy plenerowej organizowanej w Gdyni, która odbędzie się z okazji obchodzów 10-lecia prywatyzacji terminalu, a także na łamach Dziennika Bałtyckiego.

Do konkursu zaproszeni są wszyscy fotografowie, zarówno amatorzy, jak i profesjonaliści. Więcej informacji dot. konkursu znajduje się na stronie terminalu.

1 1 1 1

Źródło: