Porty, logistyka

W miniony piątek, 12 października br., Zarząd Morskiego Portu Gdynia SA otrzymał nagrodę pod nazwą „Bursztynowa Kaczka”, wręczaną już po raz dwunasty w czasie dorocznego Spotkania Biznesu Morskiego Wybrzeża Gdańskiego przez Krajową Izbę Gospodarki Morskiej w Gdyni.

"Bursztynowa Kaczka" przyznawana jest przedsiębiorstwom i firmom (bez względu na ich status prawny) z szeroko rozumianej gospodarki morskiej lub w sposób znaczący współpracującym z nią, za najbardziej spektakularne osiągnięcie, przyczyniające się do rozwoju transportu, handlu i usług oraz przemysłu morskiego.

W tym roku nagroda została wręczona Zarządowi Portu w Gdyni za konsekwentne modernizowanie infrastruktury, rozwijanie rynku usług Portu Gdynia oraz udaną prywatyzację terminali. Nagroda nabrała szczególnego charakteru ze względu na fakt, iż rok 2012 jest rokiem jubileuszu 90-lecia powstania portu.

Oprócz nagrody głównej wręczono również 3 wyróżnienia w postaci "Bursztynowych Jajek", a otrzymały je Maersk Polska Sp z o.o., Morski Instytut Rybacki - Państwowy Instytut Badawczy oraz PCC International SA.

Czytaj także: Maersk Line wyróżniony

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Zaloguj się

1 1 1 1

Źródło:

Newsletter