Offshore

Za nami IX Seminarium odnowionego formatu Polskiej Izby Morskiej Energetyki Wiatrowej - Akademii Offshore® powered by Orlen Neptun sp. z o.o. Tematem wydarzenia, które odbyło się 10.04.2024 w ARCHE Dworze Uphagena, było: "Układanie i serwis kabli podmorskich". IX Seminarium odbyło się pod patronatem merytorycznym NKT SA.

Po dłuższej przerwie do kalendarza wydarzeń branży offshore wind powróciła Akademia Offshore® - realizowany do tej pory przez PTMEW format spotkań dla praktyków. Nową odsłonę Akademii, organizowaną już pod szyldem Polskiej Izby Morskiej Energetyki Wiatrowej (PIMEW), partnerstwem tytularnym objął Orlen Neptun Sp. z o. o. Cykl seminariów w 2024 r. będzie organizowany pod nazwą Akademia Offshore® powered by Orlen Neptun Sp. z o. o.

10.04.2024 r. w hotelu ARCHE Dwór Uphagena odbyło się IX Seminarium, którego tematyka skupiła się wokół układania i serwisu kabli podmorskich. Trzy wnikliwe prelekcje zostały wygłoszone przez specjalistów NKT: Jakuba Vastmansa oraz Fredrica Holmgrena.

Wysoka frekwencja i ambitny plan na 2024 rok

Duże zainteresowanie seminarium oraz uczestnicy dochodzący do sali wykładowej w ostatniej chwili
"z ulicy" udowodnili, jak istotna dla rozwoju morskiej energetyki wiatrowej w Polsce jest ciągła wymiana doświadczeń między praktykami. Formuła seminarium była także, jak zwykle, doskonałą okazją do efektywnego networkingu.

Kolejne seminaria Akademii Offshore® powered by Orlen Neptun Sp. z o.o. odbędą się w czerwcu, wrześniu oraz listopadzie 2024 r. Ich tematyka związana będzie ściśle z bieżącymi wydarzeniami na polskim rynku morskiej energetyki wiatrowej, szczególnie w obszarze realizacji projektów tzw. I fazy. W planach na kolejny rok PIMEW ma m. in. podzielenie zajęć prowadzonych w ramach Akademii Offshore® na poszczególne obszary tematyczne oraz zwiększenie częstotliwości seminariów.

Szczegółowe informacje o kolejnych Seminariach będą pojawiały się na stronie Izby (www.pimew.pl) oraz na profilu PIMEW (Polish Offshore Wind Industry Chamber ) na LinkedIn.

rel (PIMEW)

Pierwsza odsłona Akademii Offshore w nowej formule
Pierwsza odsłona Akademii Offshore w nowej formule

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Zaloguj się

1 1 1 1
Waluta Kupno Sprzedaż
USD 3.8818 3.9602
EUR 4.2118 4.2968
CHF 4.2631 4.3493
GBP 4.9342 5.0338

Newsletter