Offshore

Czy wiesz, że za darmo możesz wyszkolić swoich pracowników? Co więcej, możesz zdecydować o rodzaju szkolenia, wybrać tematykę i firmę szkoleniową! W ten sposób podniesiesz kwalifikacje pracowników tak, by przynosiły realne korzyści firmie.

Wystarczy, że zgłosisz się do powiatowego urzędu pracy po środki z Krajowego Funduszu Szkoleniowego. Możesz otrzymać dofinansowanie 100%  kosztów szkolenia - jeśli Twoja firma należy do grupy przedsiębiorstw zatrudniających od 1 do 10 pracowników lub 80%  kosztów szkolenia  jeśli należysz do grupy małych, średnich, dużych przedsiębiorstw lub innego typu pracodawców, w tym NGO's i jednostek samorządu terytorialnego.

KFS finansuje nie tylko szkolenia, ale również studia podyplomowe, koszty egzaminów, badań lekarskich i ubezpieczeń NNW. Do końca roku 2015 pracodawca może otrzymać dofinansowanie dla pracowników, którzy ukończyli 45 rok życia, jak również sam skorzystać ze szkoleń . W przyszłym roku formuła obejmować będzie także inne grupy. Na rok 2016 przewidywana jest pula ok. 200 milionów złotych w skali kraju. Warto skorzystać z tej oferty i podnieść kompetencje pracowników. 

 

Wojewódzki Urząd Pracy w Gdańsku,
Jednostka Samorządu Województwa Pomorskiego
www.wup.gdansk.pl/kfs 

1 1 1 1

Newsletter