Katalog firm

BARSON SYSTEMY TRANSPORTU ŻYWNOŚCI

Adres: Sadowa 8, 62020, Jasin
Tel: 781006171
WWW: www.barson.pl
E-Mail: biuro@barson.pl

O Nas

O NAS

Firma Barson jest autoryzowanym dystrybutorem termoizolacyjnych systemów transportu żywności oraz farmaceutyków. Ofertę firmy stanowią środki transportu zapewniające bezpieczny i higieniczny transport w kontrolowanej temperaturze, zapewniające zachowanie chłodniczego łańcucha dostaw.

KONTENERY IZOTERMICZNE

Kontenery izotermiczne umożliwiają proste zarządzanie dystrybucją łatwo psujących się produktów i surowców spożywczych. Skierowane zarówno do sieci handlowych jaki i producentów żywności i farmaceutyków.

KONTENERY IZOTERMICZNE Z AGREGATEM CHŁODNICZYM

Kontenery termoizolacyjne z agregatem chłodniczym można przewozić samochodem bez konieczności inwestycji w auto typu chłodnia. Chłodziarki mobilne mają  zastosowanie w sektorze przemysłu spożywczego i farmaceutycznym. Dla potrzeb konsumentów chłodziarki zostały wyposażone w systemy umożliwiające rejestrację oraz kontrolę temperatur. Zakres temperaturowy zależnie od typu kontenera od -18ºC do +40ºC.

KONTENERY NA SUCHY LÓD

Suchy lód będąc formą stałą dwutlenku węgla, idealnie nadaje się do schłodzenia środków spożywczych, farmaceutycznych. Kontenery na suchy lód pozwalają na bezpieczny transport . Idealnie nadają się do przewozu ryb, owoców morza, świeżego mięsa.

WÓZKI TERMOIZOALCYJNE GASTRONOMICZNE

Oferta termoizolacyjnych wózków gastronomicznych bankietowych skierowana jest głównie operatorów statków wycieczkowych, jachtów ceniących sobie wysoką jakość obsługi sali restauracyjno-bankietowej.

Wózki bankietowe Scanbox gwarantują utrzymanie gotowych dań w pożądanej temperaturze. Przy imprezach bankietowych z powodzeniem mogą zastąpić drugi piec. Mobilne, świetnie prezentują się na sali bankietowej.

POJEMNIKI TERMOIZOLACYJNE

Pojemniki termoizolacyjne to idealne i ekonomiczne rozwiązanie dla dużych kuchniach, stołówek, cateringu i restauracji.

Bardzo dobrze sprawdzają się w transporcie różnego rodzaju posiłków i produktów spożywczych. Zależnie od zapotrzebowania nadają się zarówno dla gorących produktów, jak i mrożonych.

Wszystkie pojemniki zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów przez co są trwałe w codziennym użytku.