Katalog firm

GRAWER GROUP S.C.

Adres: ul. Barniewicka 52D, 80-299, Gdańsk
Tel: +48 884 321 321; +48 58 557 99 27
WWW: www.grawergroup.pl
E-Mail: grawer@grawergroup.pl

O Nas

O nas

Jesteśmy bezpośrednim wykonawcą współpracującym z firmami produkcyjnymi oraz wykonawcami inwestycji przemysłowych.  Oferujemy produkcję wielu rodzajów opisów: obiektów, urządzeń mechanicznych i elektrycznych, układów hydraulicznych i pneumatyki, systemów olejowych rurociągów, systemów wentylacyjnych etc. 

Posiadamy duże moce produkcyjne oraz duże i precyzyjne maszyny CNC, które umożliwiają obróbkę płaskich oraz obłych powierzchni metali i tworzyw sztucznych.
Uczestniczymy w procesach technologicznych producentów

Doradzamy w doborze odpowiednich materiałów, technik wykonawczych i montażowych w zależności od potrzeby danego projektu a nasze doświadczenie w ich wykorzystaniu daje naszym klientom gwarancję bezpiecznej współpracy.

STRATEGIA FIRMY

Ciągłe usprawnianie procesów technicznych, organizacyjnych i ekonomicznych.

Indywidualne podejście do każdego klienta oraz idealne dopasowywanie naszego produktu do jego potrzeb w celu podejmowania długofalowej współpracy. Praktyczne zastosowanie naszych wyrobów, a jednocześnie dbałość o estetykę oraz wykończenie. Utrzymywanie jakości wyrobów i usług. Terminowość zleceń. Kompetencje techniczne. Elastyczność cenowa.

ZAKRES NASZEJ DZIAŁALNOŚCI OBEJMUJE m.in.:

ZAŁĄCZNIKI:

MANAGEMENT SYSTEM CERTIFICATE - ISO 9001:2015

CERTYFIKAT SYSTEMU ZARZĄDZANIA - ISO 9001:2015