Katalog firm

UNITY LINE LTD. SP. Z O.O. ODDZIAŁ W POLSCE

Adres: Plac Rodła 8, 70-419, Szczecin
Tel: (+48 91) 359 57 95
Fax: (+48 91) 359 56 73
WWW: www.unityline.pl
E-Mail: info@unityline.pl

O Nas

O nas

Unity Line to jeden z największych bałtyckich armatorów, którego promy łączą Polskę ze Szwecją. Spółka zarządza siedmioma promami, a struktura floty umożliwia zarówno przewozy pasażerskie, jak i obsługę rynku cargo (w której jest liderem). Kursy odbywają się na dwóch liniach: Świnoujście – Ystad i Świnoujście – Trelleborg.

Podróż z widokiem na morze

Jednostki pasażerskie to promy Polonia i Skania. Unity Line stawia tu na komfort, bezpieczeństwo i obsługę klienta na najwyższym poziomie. Na pasażerów czekają wygodne kabiny, restauracje z najlepszymi szefami kuchni, dobrze zaopatrzone bary i sklepy. Promy pokonują trasę w ruchu wahadłowym – do wyboru – dniem lub nocą, a na pokład można zabrać samochód, rower lub motocykl.

Morze możliwości

Oferta Unity Line dopasowana jest pod każdego pasażera: zmotoryzowanego, pieszego, indywidualnego lub podróżującego w grupie. Armator dba nie tylko o sprawną przeprawę na drugą stronę Bałtyku, ale i zapewnia dojazd do dalszych rejonów Skandynawii (np. popularna oferta „Bilet do Kopenhagi”). Unity Line to też kompleksowo zorganizowane wycieczki do Szwecji i Danii. Do tego wiele ofert przygotowanych jest „na miarę”: wyjazdy edukacyjne dla szkół, konferencje dla firm, studniówki, rejsy panieńskie i kawalerskie, a nawet organizacja wesel na promie.

Morze to nie wszystko

Unity Linie sprawuje też opiekę nad jednostkami białej floty, przystosowanymi do żeglugi przybrzeżnej i śródlądowej. W sezonie letnim, statki Penne Queen i Odra Queen świetnie spełniają się podczas rejsów krajoznawczych i edukacyjnych po Odrze. W wakacyjne weekendy zaś, jednostki zapewniają wygodne połączenie ze Świnoujściem.

Stale w ruchu

Miłość do morza sprawiła, że Unity Line od 2001 r. podjęło się realizacji regat (od 2017 r. noszą imię Piotra Waszczenki, byłego prezesa firmy). Pasją armatora jest też golf, stąd coroczna organizacja turnieju Unity Line Ryder Cup. Bycie w ruchu oznacza dla Unity Line rozwój, a ten niewątpliwie jest w planach firmy na kolejne lata.

Zobacz pełną ofertę »

Wycieczki do Skandynawii »

Unity Line – publikacje artykułów na Portalu Morskim »