Katalog firm

Nautiqus Food Logistics

ul. Polska 13A, 81-339, GDYNIA
+48 58 690 42 40
www.nautiqus.pl
info@nautiqus.pl

Nautiqus Food Logistics to polska rodzinna firma specjalizująca się w spedycji żywności. To zgrany zespół doświadczonych spedytorów, żeglugowców i agentów celnych. Przez lata pracy w branży transportowej pracownicy firmy Nautiqus zdobywali kompetencje i wiedzę, które wykorzystują świadcząc usługi spedycyjne. Wyróżnia nas szybka decyzyjność, elastyczne podejście do zmiennych wymagań rynku oraz wykorzystanie pełnego wachlarza możliwości logistycznych. Kwalifikacje zawodowe, zaangażowanie w pracę, dobra atmosfera w firmie, przekładają się na wysoki poziom usług i przyjazne relacje z  kontrahentami.

Nautiqus to gwarancja najlepszego rozwiązania logistycznego w transporcie międzynarodowym. Dla naszych klientów przygotowaliśmy specjalną ofertę transportową. Dbamy o rzetelną obsługę i wysoką jakość usług spedycyjnych. Zaufaniem obdarzyło nas wiele Klientów z Polski i zagranicy.

Misją Nautiqus jest zapewnianie usług spedycyjnych na najwyższym poziomie z uwzględnieniem indywidualnego podejścia do każdego Klienta, co przekłada się na obopólny sukces handlowy.