Katalog firm

IMS-GRIFFIN Sp. z o.o. GDYNIA-SZCZECIN-KOŁOBRZEG

ul. Łużycka 2A, 81-537, GDYNIA
(+48 58) 620 52 63
(+48 58) 620 33 53
www.griffin-marine.pl
gdynia@griffin.pl

Firma IMS-GRIFFIN została powołana do istnienia 14 grudnia 1991 w Szczecinie. Nazwa IMS-GRIFFIN Spółka z o.o. jest pomysłem łączącym dwa aspekty. IMS to skrót od słów International Maritime Service - określających profil działalności, a Griffin to angielska nazwa Gryfa - symbolu Ziemi Szczecińskiej, miejsca gdzie firma powstała.

Nasze działania zawsze szły w kierunku zapewnienia jak najwyższej jakości oferowanych przez nas produktów i usług. Od wielu lat staramy się w pełni sprostać stawianym nam przez naszych klientów w tym zakresie wymaganiom. Podejmowane w tym celu wysiłki zaowocowały uzyskaniem przez nas w 2003 roku Międzynarodowego Certyfikatu Zapewnienia Jakości. Polskie Centrum Badań i Certyfikacji S.A. poprzez wydanie Certyfikatu Systemu Jakości potwierdziło, że IMS-Griffin Spółka z o.o. spełnia wymagania normy PN-EN ISO 9001:2001 i Kryteriów WSK w zakresie prowadzonej działalności.

Jesteśmy firmą o podwójnym profilu działania:
- handel - w zakresie sprzedaży specjalizujemy się w dostarczaniu sprzętu ratunkowego, przeciwpożarowego i pokładowego oraz elektroniki GMDSS dla branży morskiej. Nasza aktualna oferta zawiera szeroką gamę produktów dostarczanych przez producentów zagranicznych, których mamy przyjemność reprezentować w Polsce. Współpracujemy zarówno z dużymi grupami przemysłowymi, będącymi liderami na rynkach światowych, jak i z małymi firmami oferującymi niszowe produkty, często bardzo poszukiwane przez naszych wymagających klientów. Dostarczamy produkty uznanych na rynku marek, które są doskonałej jakości. Wiele z oferowanych produktów dostarczamy błyskawicznie z naszych magazynów w Gdyni i Szczecinie. Pozostałe oferujemy z krótkim czasem realizacji zamówienia.

- usługi - w tym zakresie oferujemy najwyższej jakości serwis i atestacje sprzętu ratunkowego w naszych stacjach w Gdyni, Szczecinie i Kołobrzegu. Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem wielu potentatów produkujących tratwy ratunkowe, łodzie i żurawiki.

Posiadamy:
- Certyfikat Systemu Jakości PN-EN ISO 9001:2009
- uznanie Urzędów Morskich
- uznanie towarzystwa klasyfikacyjnego DNV
- autoryzacje producentów sprzętu: STOMIL, RFD, DSB, EUROVINIL, MC MURDO, HANSEN PROTECTION, MULLION, RESTECH, COMPACT, DACON, PAINS WESSEX, COMET, SCHAT-HARDING.

kontakty:
ODDZIAŁ GDYNIA
ul. Łużycka 2A
tel. (058) 620 52 63
e-mail : gdynia@griffin.pl

ODDZIAŁ SZCZECIN
biuro handlowe
ul. Targowa 5
tel. (091) 462 37 12
e-mail : szczecin@griffin.pl

stacja serwisowa
ul. Dębogórska 20
tel./fax. (091) 462 33 54
e-mail: szczecin.serwis@griffin.pl

ODDZIAŁ KOŁOBRZEG
Ul. Albatrosa 3A8
Tel./fax. (094) 358 10 87
Kom. 601 709 772
e-mail : kolobrzeg@griffin.pl