Inne

MEIE MICHALAK S.C. to firma istniejąca na rynku od ponad 30 lat. Zajmuje się głównie obrotem produktami chemii technicznej uznanych marek.

MEIE MICHALAK S.C. specjalizuje się w doradztwie i rozwiązywaniu problemów związanych z m.in. tarciem i regeneracją części maszyn, myciem i odtłuszczaniem wszelkich powierzchni, klejeniem i uszczelnianiem, konserwacją i zabezpieczaniem antykorozyjnym powierzchni metalowych, obróbką powierzchni za pomocą past ściernych i polerskich, badaniami nieniszczącymi, usuwaniu rozlewów olejowych, paliwowych, substancji ropopochodnych, zapobieganiem wyciekom i skażeniu groźnymi substancjami ciekłymi.

Wśród obecnie reprezentowanych przez firmę znajdują się takie marki, jak: ITW DEVCON, JULIUS HOESCH, DIAMANT, MOLYKOTE, COPALTITE, SYNTHO-GLASS, SIKA, TECTYL, EDGE, FERRYL.

Partnerami strategicznymi są firmy z przemysłu stoczniowego i jachtowego, branży rafineryjnej, elektronie i przemysłu maszynowego.

Biuro handlowe firmy i magazyn mieszczą się w Gdańsku przy ul. Wiślnej 17. Czynne od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-15.30.

Sprzedaż wysyłkowa

MEIE MICHALAK S.C. prowadzi również sprzedaż wysyłkową na terenie całego kraju. Na życzenie klienta wysyła produkty ze swojej oferty korzystając z usług wszystkich firm kurierskich lub poczty. Zamawiany dzisiaj towar może już jutro być dostarczony do klienta.

Zamówienia można składać za pośrednictwem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub faxem: (058) 346-44-33; (058) 342-24-26.

MEIE-MICHALAK S.C.
ul. Wiślna 17
80-555 Gdańsk
tel, fax.: 58 346 44 33 / 58 342 24 26
tel.: 58 342 24 25 / 58 765 71 70
tel. kom.: 793 830 279
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. i Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Zaloguj się

1 1 1 1

Newsletter