Inne

Morska Fundacja Historyczna i Fundacja Promocji Solidarności zapraszają na spacery z przewodnikiem po terenach dawnej Stoczni Gdańskiej im. Lenina i wystawach prezentowanych w Muzeum Sali BHP Stoczni Gdańskiej.

Wydarzenie organizowane jest w ramach Święta Sali BHP Stoczni Gdańskiej, miejsca podpisania porozumień gdańskich z 31 sierpnia 1980 roku, i jest częścią obchodów 40. rocznicy robotniczych strajków z sierpnia 1980 roku.

Wycieczki w dniach 14, 15 i 16 sierpnia 2020 (piątek, sobota i niedziela) rozpoczynają się o godzinach 11:00, 13:00, 15:00 i 17:00 na placu Solidarności w Gdańsku przy historycznej Bramie II Stoczni Gdańskiej.

Wstęp wolny, każda wycieczka trwa około godziny.

rel (Morska Fundacja Historyczna)

-1 Czy warto?
Czy warto odwiedzac symbole ktorym odmawia sie dzis wartosci?.Na naszych oczach zmienia sie narracje historii co oznacza ze mozna dowolnie manipulowac faktami.
Dzis okazuje sie ze jedynym prawdziwym przywodca byl niejaki kaczynski i "swinki" powoli zaczynaja przejmowac wladze nad"folwarkiem zwierzecym" LOL zas swietosci okazuja sie agentami UB lub ludzmi z dewiacjami seksualnymi jak Jankowski, kiedys prawie "bog" Solidarnosci.
Mozna wiec w kazdym momencie zaczac pisac historie od nowa i kreowac bohaterow z nicosci :)
By historii ukryc bledy spowijmy ja w plaszcz legendy LOL
11 sierpień 2020 : 05:46 Jorge Odpowiedz | Cytuj | Zgłoś
1 1 1 1