Inne

Poland@SEA to zarówno internetowy serwis informacyjny jak i drukowany magazyn poświęcony branży morskiej w Polsce. Magazyn wydawany od 2005 roku i dystrybuowany co roku na targach i wystawach morskich prezentuje szeroką gamę produktów i usług wytwarzanych w Polsce i oferowanych na rynku morskim na całym świecie. W związku z licznymi pytaniami i sugestiami naszych Czytelników, udostępniamy bezpłatnie do pobrania polską edycję magazynu Poland@SEA 2019.

Poland@SEA koncentruje się na szerokim spektrum firm i ich działalności, szczególnie w zakresie projektowania, budowy statków i innych obiektów pływających oraz naprawy i konwersji, a także produkcji i dostawy wyposażenia morskiego.

Magazyn obejmuje szeroki zakres tematów związanych z przemysłem morskim. W polskiej edycji magazynu Poland@SEA 2019 można przeczytać, m.in. o nowoczesnych jednostkach budowanych m.in. w stoczni Remontowa Shipbuilding (promach hybrydowych, statkach wielozadaniowych dla polskich Urzędów Morskich, a także serii holowników typu B860 dla Marynarki Wojennej RP), elektrycznych promach na trasy północne ze stoczni Crist, o Morskim Centrum Produkcyjnym, czyli przebudowanej w Gdańskiej Stoczni Remontowa SA platformie wiertniczej Petrobaltic oraz jej pracy na bałtyckim złożu B8.

POBIERZ Poland@SEA 2019

Magazyn, jedyny tego rodzaju dostępny w Polsce, jest najbardziej wszechstronnym przeglądem branży okrętowej w Polsce, prezentującym stocznie, biura projektowe, producentów wyposażenia statków i różnych dostawców usług zorientowanych na morze, które stanowią cenny wkład w rozwój światowego przemysłu morskiego.

Informujemy, że czasopismo w wersji drukowanej w ograniczonej liczbie egzemplarzy będzie także dostępne podczas Forum Gospodarki Morskiej Gdynia 2019, które odbędzie się w piątek 11 bm. w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym w Gdyni al. Zwycięstwa 96/98

rel

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Zaloguj się

1 1 1 1
Waluta Kupno Sprzedaż
USD 4.4724 4.5628
EUR 4.633 4.7266
CHF 4.7706 4.867
GBP 5.4757 5.5863

Newsletter