Inne

Przeprowadzenie dużych inwestycji, nowe technologie, rozwój innowacyjności, bezpieczeństwo energetyczne - to kilka z kluczowych tematów mających zasadniczy wpływ na strategie przedsiębiorstw sektorów nafty i gazu.

Efektywna realizacja zadań w tych obszarach może wymagać zmian w strukturze sektorów między innymi z uwzględnieniem procesów konsolidacji. Nie bez znaczenia dla efektywności energetycznej Polski pozostaje temat roli naszego kraju w integracji energetycznej regionu Europy Środkowo-Wschodniej.

Tematom tym, miedzy innymi, poświęcone będzie jedno z najważniejszych dorocznych wydarzeń branży paliwowej i gazowej jakim jest XVII Międzynarodowa Konferencja i Wystawa NAFTA-GAZ-CHEMIA, która odbędzie się 9 października w Hotelu Novotel Warszawa Airport.

Podczas Konferencji postaramy się odpowiedzieć na wiele pytań kluczowych dla branży, m.in.:

• Czy bezpieczeństwo energetyczne musi kosztować:?
• Co dalej ze współpracą bilateralną z Ukrainą ?
• Jak elektromobilność wpłynie na rynek nafty i gazu w Polsce?
• Jakie działania poprawią naszą efektywność energetyczną?
• Jak restrukturyzacja w sektorze nafty wpłynie na polski rynek?
• Czy LNG to nowa ropa XXI wieku?
• Jak zachować konkurencyjność polskiego i europejskiego przemysłu rafineryjnego i branż powiązanych?
• Jakie inwestycje są potrzebne sektorom nafty i gazu?
• Jakie są wąskie gardła polskiej infrastruktury gazowej?

To tylko niektóre pytania i problemy, z którymi wspólnie możemy się zmierzyć podczas wrześniowej Konferencji i Wystawy NAFTA-GAZ-CHEMIA.

Nowością tegorocznej konferencji będzie, organizowana na zakończenie sesji plenarnej, debata publicystów na temat: „Jaka jest polska polityka energetyczna?”, z udziałem czołowych dziennikarzy, ekspertów rynku energetycznego.

Prelegentami konferencji NAFTA-GAZ-CHEMIA są od lat czołowi przedstawiciele sektorów nafty i gazu, decydenci i eksperci rynku nafty i gazu z Polski i zagranicy. W konferencji co roku uczestniczy ponad 300 przedstawicieli administracji rządowej, zarządów firm z sektora nafty, gazu, energetyki i chemii, firm doradczych i konsultingowych, wyższych uczelni oraz instytutów naukowo – badawczych, stowarzyszeń, izb branżowych i bilateralnych, a także uznanych ekspertów branży energetycznej.

Zapraszamy Państwa do obecności na tym ważnym wydarzeniu oraz aktywnego włączenia się do dyskusji nad najważniejszymi problemami środowisk zaangażowanych w rozwój rynku nafty i gazu.

Więcej informacji na: www.naftaigaz.ztw.pl

rel (Zarząd Targów Warszawskich SA)

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Zaloguj się

1 1 1 1

Newsletter