Inne

W imieniu Targów Hamburskich w Polsce zapraszamy Państwa do odwiedzenia 27. edycji Międzynarodowych Targów Budowy i Wyposażenia Statków, Maszyn i Technologii Morskich SMM, które w dniach 4-7 września 2018 odbędą się w Hamburgu. 

Targi SMM są największą i najważniejszą imprezą światowego przemysłu okrętowego. Co dwa lata gromadzą światowych liderów budowy i remontu statków, produkcji najnowocześniejszego wyposażenia okrętowego, technologii i inżynierii morskiej oraz decydentów szeroko rozumianej gospodarki morskiej. W czasie każdej edycji targów kilkadziesiąt wiodących firm ogłasza wprowadzenie do swojej oferty nowych, innowacyjnych produktów i prezentuje najnowsze rozwiązania technologiczne. Impreza ta to jednak nie tylko zapoznawanie się z prezentowanymi produktami i usługami, ale również miejsce nawiązywania stałej międzynarodowej współpracy.

W targach uczestniczy ponad 2.200 wystawców oraz ponad 50.000 zwiedzających profesjonalistów z całego świata. O skali hamburskiego przedsięwzięcia świadczy także bardzo duża liczba imprez towarzyszących - kongresów, konferencji, seminariów, sympozjów, workshopów, warsztatów i oficjalnych przyjęć. Program ramowy kongresów koncentruje się wokół trendów oraz przyszłości branży (Maritime Future Summit), ochrony środowiska (gmec), bezpieczeństwa i ochrony (MS&D), branży offshore (Offshore Dialog), a referenci pochodzą ze świata polityki, gospodarki i nauki. 

Zakres tematyczny targów: budowa statków i przemysł stoczniowy, wyposażenie statków, silniki / systemy napędowe, systemy pomocnicze, urządzenia eksploatacyjne, systemy przeładunkowe, elektrotechnika / elektronika, porty, usługi morskie, armatorzy / przedsiębiorstwa żeglugowe, technika morska

Lista wystawców 2018 

Aktualna lista wystawców dostępna jest tutaj >>>

Bilety wstępu w przedsprzedaży 

Przedstawicielstwo Targów Hamburskich w Polsce oferuje w przedsprzedaży wejściówki na targi w cenach rabatowych. Oprócz zniżki, unikają Państwo kolejek do kas i otrzymują Państwo fakturę w złotówkach.

Program ramowy targów

Maritime Future Summit (03.09) 

Global Maritime Environmental Congress gmec (05.09) 

International Conference on Maritime Security and Defence MS&D (06 - 07.09) 

SMM Offshore Dialogue (06.09) 

TradeWind Shipowners Forum (04.09) 

Maritime Career Market (07.09) 

Giełda Kooperacji MariMatch 

Godziny otwarcia targów

4-6 września, godz. 9.30-18.00

7 września, godz. 9.30-16.00

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Zaloguj się

1 1 1 1

Newsletter