Inne

Ceny mieszkań już od 6.500 zł/m2

23 czerwca (sobota) 10.00 - 17.00

ul. Miętowa 130, Gdynia Dąbrowa, Pomorskie

W najbliższą sobotę zapraszamy na Dzień Otwarty gdyńskiej inwestycji Willa Park, podczas którego zostaną zaprezentowane gotowe mieszkania 2-5 pokojowe, jedno i dwupoziomowe z dużymi balkonami, tarasami oraz ogródkami na parterach. Ceny mieszkań zaczynają się już od 6.500 zł/m2.

Odwiedzający będą mieli możliwość swobodnego spaceru osiedlowymi alejkami, wśród specjalnie dobranych gatunków roślin oraz małej architektury. Nasi Architekci przedstawią funkcjonalne aranżacje apartamentów, omówią najnowsze trendy w projektowaniu wnętrz oraz odpowiedzą na wszystkie pytania.

Willa Park to prywatne osiedle mieszkań i apartamentów zlokalizowane w zielonej części willowej dzielnicy Dąbrowa. Inwestycja położona jest w bliskiej odległości od unikalnego rezerwatu przyrody Kacze Łęgi w Trójmiejskim Parku Krajobrazowym. Liczne szlaki piesze oraz trasy rowerowe sprawiają, że jest to idealne miejsce dla osób ceniących aktywność fizyczną czy relaks na świeżym powietrzu.

Kameralna zabudowa osiedla, doskonale komponuje się z prywatnym, wewnętrznym parkiem, który stanowi jej integralną część. Willa Park to oaza, w której można wypocząć i zregenerować siły po wyczerpującym dniu.

Willa Park to idealne miejsce dla osób marzących o domu, i jednocześnie pragnących wygody apartamentów. Tutaj można poczuć się bezpiecznie dzięki zamkniętemu osiedlu, zachowując przy tym dużą dozę prywatności.  Wyróżniającym atutem Willa Park jest kameralny, willowy charakter dwupiętrowych domów, w których znajdują się jedynie po cztery mieszkania lub apartamenty. Całkowita oferta mieszkalna osiedla to zaledwie 48 lokali mieszkalnych. Niewątpliwie, jest to jeden z ważniejszych atutów wyróżniających tą inwestycję spośród innych, zatłoczonych i gwarnych osiedli, pełniących funkcję „sypialni” Trójmiasta.

Zróżnicowana oferta zarówno jedno- lub dwupoziomowych apartamentów z dużymi, prywatnymi ogródkami czy przestronnymi tarasami, pozwala wybrać najbardziej dopasowaną do potrzeb przestrzeń do życia. Osiedle oferuje przyszłym właścicielom takie warianty jak: opcje instalacji kominkowej, pozwalające stworzyć ciepłą i przytulną atmosferę domu, czy mieszkania z ponadnormatywną wysokością do 4,5 metra, stwarzającą możliwość na niestandardową aranżację wnętrza.

Willa Park wyróżnia się również na rynku możliwością posiadania  zewnętrznego, indywidualnego garażu lub miejsca postojowego w hali garażowej z windą. Nowoczesne rozwiązania, takie jak „master bedroom” - sypialnia z garderobą lub łazienką – pozwalają zwiększyć mieszkańcom komfort życia na co dzień.

Zobacz więcej na: www.allcon.pl

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Zaloguj się

1 1 1 1
Waluta Kupno Sprzedaż
USD 4.3589 4.4469
EUR 4.6016 4.6946
CHF 4.4852 4.5758
GBP 5.4425 5.5525

Newsletter