Inne

Biuro Karier, Wydział Oceanotechniki i Okrętownictwa, Koło Naukowe SYNERTECH oraz Wydziałowa Rada Studentów OiO zapraszają studentów Politechniki Gdańskiej, w szczególności studentów oraz absolwentów kierunków: Oceanotechnika, Energetyka, do udziału w drugiej edycji TargOiOwiska Wydziałowych Targów Pracy.

Targi odbędą się na Wydziale Oceanotechniki i Okrętownictwa Politechniki Gdańskiej w dniu 18 kwietnia 2018 r. 

Głównym celem wydarzenia jest stworzenie przestrzeni do bezpośredniego kontaktu studentów i absolwentów z pracodawcami. Rozmowy w trakcie targów z przedstawicielami firm pozwolą na zebranie informacji na temat potrzeb i oczekiwań pracodawców wobec przyszłych pracowników. Uczestnictwo w targach może być również ważnym krokiem w poznaniu swojej ścieżki kariery i możliwości rozwoju w danej branży.

W trakcie wydarzenia będzie również okazja do konsultacji dokumentów aplikacyjnych.

W tym roku na Wydziale OiO zaprezentują się następujące firmy: Activ Group obejmująca: Activ Sp. z o.o., Activ Meble Sp. z o.o. , Activ Yachts Sp. z o.o., Convess Sp. z o.o., Crist S.A., Damen Engineering Gdańsk, Delphia Yachts Kot sp. J., Gdańska Stocznia "Remontowa" im. J. Piłsudskiego S.A., Grupa GPEC, Marine Works, Polski Rejestr Statków S.A., Remontowa LNG Systems Sp. z o.o., Remontowa Hydroster Systems Sp. z o.o., Remontowa Marine Design & Consulting Sp. z o.o., SEAONICS Polska Sp. z o. o., Wartsila, XDISC S.A.

TargOiOwisko, 18.04.2018 r.

W godz. 10:00-15:00 kontaktu z pracodawcami. Przedstawiciele firm czekają na studentów i absolwentów PG w zaaranżowanej przestrzeni targowej – parter oraz hol na pierwszym piętrze Wydziału Oceanotechniki i Okrętownictwa Politechniki Gdańskiej.

W godz. 11:00-13:00 prezentacja firm obecnych na targach w Audytorium im. Prof. Sipowicza.

Przygotuj się do spotkania z pracodawcami:

Osoby, które przed spotkaniem z firmami chciałyby skorzystać z porad doradcy zawodowego Biura Karier i skonsultować swoje CV proszone są o kontakt: tel.: 58 348 69 84,  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

rel (Wydział Oceanotechniki i Okrętownictwa, Politechnika Gdańska)

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Zaloguj się

1 1 1 1

Newsletter