Inne

W czwartek, 15 marca w sali konferencyjnej Muzeum Marynarki Wojennej w Gdyni odbędzie się piąta edycja konferencji "Prace Podwodne 2018". 

Konferencja, jest spotkaniem branży przemysłu podwodnego z polski i krajów ościennych, platformą wymiany doświadczeń oraz okazji do zaprezentowania osiągnięć firm i instytucji zajmujących się pracami podatkowymi. 

Jak co roku, w konferencji wezmą udział zagraniczni goście - w tym roku swoją obecność potwierdził Arjan Bol - prezes firmy DCN Underwasserbauten GmbH, który zaprezentuje przeprowadzony projekt górskich nurkowań saturowanych, przeprowadzony w zeszłym roku przy remoncie tamy na lodowcu Kaunertal Gletscher. Szeroko będzie reprezentowane także środowisko medycyny nurkowej, archeologii podwodnej, hydrotechniki, poruszone zostaną problemy prawne związane z wykonywaniem prac podwodnych.

W dniu poprzedzających konferencję - 14 marca 2018 w Pomorskim Parku Naukowo Technologicznym odbędą się warsztaty dla uczestników konferencji. To okazja do spotkań z ekspertami oraz odświeżenia swojej wiedzy i umiejętności zawodowych. 

Szczegóły, program i rejestracja dostępne są na stronie: www.konferencjapracepodwodne.pl

rel 

1 1 1 1