Inne

W środę, 7 lutego odbędzie się kolejny wykład w ramach szkolenia regatowego, organizowanego przez Pomorski Związek Żeglarski. Prelekcję poświęconą systemom wspomagania taktyki regatowej wygłosi Eugeniusz Ginter.

Jest to drugi wykład Eugeniusza Gintera – doświadczonego regatowca i wykładowcy Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie – w szkoleniu regatowym. 17 stycznia przybliżył on blisko osiemdziesięciu słuchaczom sposoby optymalizacji jachtu pod kątem systemów przelicznikowych. W najbliższą środę opowie o taktyce.

– Wykład poświęcę zastosowaniu nowoczesnej elektroniki jachtowej, na przykład oprogramowania taktycznego i strategicznego, do optymalizacji jachtów – mówi Eugeniusz Ginter. – Kto jej nie stosuje na regatach mistrzowskich, ten pływa z tyłu. W Polsce nie jest ona zbyt znana, tylko Good Speed i Vihuela ją stosowały.

Wciąż można się zapisać na szkolenie regatowe. Zgłoszenia należy przesyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Organizatorem szkolenia jest Pomorski Związek Żeglarski, a koordynatorem Andrzej Mielicki (tel. 501 495 637, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).

rel (Żeglarski.info / PoZŻ)

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Zaloguj się

1 1 1 1
Waluta Kupno Sprzedaż
USD 4.6211 4.7145
EUR 4.6784 4.773
CHF 4.8463 4.9443
GBP 5.549 5.6612

Newsletter