Inne

Międzynarodowe Targi Poznańskie to miejsce spotkań przedstawicieli firm wielu branży, m.in. stalowej, podmiotów dostarczających na ich potrzeby produkty i usługi, a także odbiorców wyrobów hutniczych. Najbliższe już w czerwcu.

Wydarzenie organizowane przez Wydawnictwo Prasowe AML Press będzie okazją do wymiany wiedzy oraz doświadczeń na temat nowoczesnych technologii i rozwiązań związanych z rynkiem stalowym. Do dyskusji zostali zaproszeni przedstawiciele: czołowych producentów i dystrybutorów stali odbiorców wyrobów hutniczych (budownictwo, przemysł maszynowy, stoczniowy, transportowy, motoryzacja, wydobywczy, chemiczny, energetyka itp.) wytwórców maszyn oraz urządzeń do obróbki stali dostawców usług dla branży hutniczej (IT, finanse, logistyka, transport wewnętrzny itp.) firm oferujących technologie dla branży hutniczej (spawalnictwo, antykorozja, pomiary, ochrona środowiska itp.)

Konferencja TechnoSteel Poland odbywać się będzie podczas wystawy ITM Polska 2018. Jest to jedno z największych w kraju wydarzeń targowych poświęconych tematyce technologii, maszyn i urządzeń. 

AML Press to wydawnictwo prasowe od wielu lat związane z branżą stalową. Jest wydawcą magazynów: „Stalowe Forum” – kwartalnika publikowanego we współpracy z Polską Unią Dystrybutorów Stali, poświęconego rynkowi stali czarnych „Nowa Stal” – kwartalnika poświęconego branży stali nierdzewnych oraz rynkowi aluminium. Poza tym specjalizuje się w przygotowywaniu raportów i analiz sektorowych z szeroko rozumianej branży stali i metali. 

TechnoSteel Poland to możliwość spotkania w jednym miejscu dostawców stali, ich odbiorców oraz przedstawicieli firm z otocznia biznesowego możliwość poznania nowych zastosowań stali możliwość poznania nowości technologicznych z branży stalowej możliwość uczestniczenia w wystawie ITM Polska 2018

Miejsce: Międzynarodowe Targi Poznańskie
Termin: 6 czerwca 2018 r., podczas wystawy ITM Polska 2018 
Udział: bezpłatny 
Organizator: AML Press 
Patronat: Polska Izba Konstrukcji Stalowych, Stowarzyszenie Stal Nierdzewna 
Patronat medialny: „Nowa Stal”, „Stalowe Forum”, „Konstrukcje stalowe” 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Zaloguj się

1 1 1 1
Waluta Kupno Sprzedaż
USD 4.4256 4.515
EUR 4.6044 4.6974
CHF 4.4008 4.4898
GBP 5.4173 5.5267

Newsletter