Inne

W czerwcu, w Katowicach odbędzie się spotkanie przedstawicieli firm z branży stali nierdzewnych pt. „Dzień Stali Nierdzewnych 2018”.

Wydarzenie organizowane przez Stowarzyszenie Stal Nierdzewna będzie okazją do wymiany wiedzy oraz doświadczeń na temat aktualnych trendów rynkowych, nowoczesnych technologii i rozwiązań związanych z branżą stali nierdzewnych czy też zastosowań tego materiału w różnych gałęziach przemysłu. 

Do dyskusji zostali zaproszeni przedstawiciele: czołowych producentów i dystrybutorów stali nierdzewnych organizacji branżowych reprezentujących różne sektory przemysłu odbiorców wyrobów hutniczych dostawców usług oraz technologii dla branży stali nierdzewnych środowiska naukowego i akademickiego

„Dzień Stali Nierdzewnych” to spotkanie skierowane do kadry menedżerskiej firm z branży stali nierdzewnych jedno z najważniejszych tego typu wydarzeń w branży stali nierdzewnych, jakie odbywają się w naszej części Europy wystąpienia ekspertów, konsultacje, warsztaty, indywidualne rozmowy, networking prezentacje nowych trendów rynkowych, technologii, rozwiązań biznesowych

Stowarzyszenie Stal Nierdzewna (SSN) jest dynamicznie rozwijającą się organizacją skupiającą czołowe firmy działające w polskiej branży stali nierdzewnych. Swoim członkom i partnerom zapewnia m.in. dostęp do profesjonalnych informacji, udział w szkoleniach i możliwość korzystania z porad ekspertów na preferencyjnych warunkach, wsparcie w promocji firmy, kontakt ze środowiskiem naukowym, akademickim oraz międzynarodowymi organizacjami branżowymi, a także uczestnictwo w prestiżowym gronie przedstawicieli czołowych firm z branży.

„Dzień Stali Nierdzewnych 2018”

Organizator: Stowarzyszenie Stal Nierdzewna 
Patronat medialny: „Nowa Stal” 
Miejsce: Muzeum Śląskie, ul. T. Dobrowolskiego1, 40-205 Katowice 
Termin: 19 czerwca 2018 r. 
Udział: bezpłatny

1 1 1 1