Inne

Gdańska Stocznia Remontowa im. J. Piłsudskiego S.A. świętuje w tym roku 65-lecie działalności. Jednym z wydarzeń Jubileuszu jest konkurs fotograficzny "Stocznia w obiektywie", w którym można wygrać nagrody pieniężne i rzeczowe.

Konkurs odbędzie się podczas Dnia Otwartych Bram, w sobotę, 24 czerwca w godzinach 10.00-14.00. W tym dniu, tradycyjnie jak co roku, Remontowa SA zaprasza do siebie stoczniowców z rodzinami i wszystkich chętnych, którzy z bliska (a czasem nawet z bardzo bliska), mogą zobaczyć statki różnych typów, doki, dźwigi i nabrzeża, a także odbyć wycieczkę i dowiedzieć się czegoś o największej w Europie "klinice statków". W tym roku będzie to możliwe nie tylko od strony lądu, podczas spaceru lub przejażdżki piętrowymi londyńskimi autobusami z odkrytymi dachami, ale także od strony wody z pokładów pirackich galeonów Dragon i Regina, na których będą przewodnicy.

Atrakcji w Dniu Otwartych Bram będzie oczywiście więcej. Jednak konkurs fotograficzny z nagrodami organizowany jest po raz pierwszy specjalnie z okazji 65-lecia Gdańskiej Stoczni Remontowa SA.

W konkursie "Stocznia w obiektywie" mogą wziąć udział wyłącznie osoby pełnoletnie, które nie są zawodowymi fotografami. Szczegółowy regulamin konkursu dostępny jest pod poniższym linkiem: 

Regulamin Konkursu

Wszyscy chętni do wzięcia udziału, muszą się z nim uważnie zapoznać!

Konkurs ma formułę otwartą, a jego celem jest wyłonienie i nagrodzenie autorów najlepszych prac zainspirowanych przemysłem stoczniowym i wykonanych na terenie Gdańskiej Stoczni Remontowa SA w trakcie trwania Dnia Otwartych Bram.

Fotografie konkursowe, zgodnie z regulaminem, należy przesłać w kopercie z dopiskiem – Konkurs fotograficzny "Stocznia w obiektywie" na adres: Gdańska Stocznia "Remontowa" im. J. Piłsudskiego SA, ul. Na Ostrowiu 1, 80-958 Gdańsk. Koperta musi także zawierać wypełniony załącznik nr 1 konkursu – Kartę Informacyjną Fotografii. Termin nadsyłania prac upływa 24 lipca, a ogłoszenie wyników konkursu nastąpi 13 września br. o godzinie 12, na stoisku wystawienniczym Gdańskiej Stoczni Remontowa SA, na Międzynarodowych Targach Morskich Baltexpo.

Trzy najlepsze prace konkursowe zostaną uhonorowane nagrodami pieniężnymi: 5 tysięcy złotych za fotografię, która zdaniem jury zajmie 1 miejsce, 3 tys. zł za 2 miejsce i 2 tys. zł za fotografię ocenioną na 3 miejsce.

GL

Collage: Sławomir Włodarczyk

Komentarze   

-1 KONKURS FAJNY ALE ???
DLACZEGO NIE MOŻNA W 21 WIEKU WYSŁAĆ ZDJĘĆ W POSTACI ELEKTRONICZNEJ . CZY NIE JEST TO UDOGODNIENIE ???
29 czerwiec 2017 : 13:40 Andrzej.... Odpowiedz | Cytuj | Zgłoś
1 1 1 1