Inne

Portal Morski po raz kolejny weźmie udział w międzynarodowych targach branży morskiej Nor-Shipping, które odbędą się w dniach od 30 maja do 2 czerwca w Oslo. 

PortalMorski.pl, wraz z siostrzanym anglojęzycznym serwisem informacyjnym PolandatSea.com i drukowaną publikacją "Poland at Sea", jest partnerem medialnym największych w tym roku, interdyscyplinarnych targów morskich. Na Nor-Shipping 2017 dystrybuowane będzie najnowsze wydanie magazynu "Poland at Sea".

Targi Nor-Shipping odbywają się od ponad 50 lat i należą do najważniejszych wydarzeń branży morskiej w Europie. Przyciągają przedstawicieli międzynarodowego przemysłu morskiego: armatorów, stoczni i towarzystw klasyfikacyjnych, a także przedstawicieli biznesu zainteresowanych współpracą. Targi stwarzają niepowtarzalną okazję do zaprezentowania koncepcji i nowych technologii, a bogata oferta wystawiennicza wydarzenia pozwala nawiązywać kontakty z partnerami z całego świata. 

Wśród wystawców znajduje się szerokie spektrum branż i specjalności. Są m.in. armatorzy, porty, otwarte rejestry statków (wygodne bandery), ale dominują jednak: stocznie i budowa statków oraz usługi remontowe, a także wszelkiego rodzaju wyposażenie okrętowe, narzędzia i materiały oraz usługi dla stoczni, zaopatrzenie dla statków i armatorów. 

Wśród wystawców targów Nor-Shipping zaprezentują się również polskie firmy. Będą m.in. spółki z Grupy Remonotowa Holding SA: Remontowa Shiprepair Yard, Remontowa Shipbuilding SA, Remontowa Hydraulic Systems, Remontowa Marine Design & Consulting Ltd, a także Polski Rejestr Statków, Poltramp Yard oraz Vistal Gdynia.

Nor-Shipping to także bogate merytorycznie konferencje tematyczne i seminaria poświęcone najnowszym trendom rynku.

AL, PBS

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Zaloguj się

1 1 1 1

Newsletter