Inne

Forum Transportu Intermodalnego FRACHT to wydarzenie, które na stałe wpisało się w kalendarz polskiej branży transportowej. Organizowane co roku w Gdańsku gromadzi ponad 200 przedstawicieli portów morskich, terminali kontenerowych, przewoźników i spedytorów z całego kraju, a także przedstawicieli rządu i instytucji naukowych.

Podczas wydarzenia, które zaplanowano w dniach 12 i 13 kwietnia w gdańskim AmberExpo, zostaną poruszone następujące tematy:

- Rozwój transportu intermodalnego w Polsce w aspekcie jego wpływu na sprawność i efektywność funkcjonowania systemu transportowego i logistycznego kraju,

- Polskie porty morskie wobec wyzwań rozwoju transportu intermodalnego - ich dostępność komunikacyjna i system obsługi granicznej ładunków. Obecne i przyszłe bariery - zagrożenia oraz szanse,

- Projekty rozwoju nowych szlaków komunikacyjnych w Polsce i w relacji z Polską. Ocena ich potencjalnych skutków dla rozwoju transportu intermodalnego w jego dotychczasowej formule.

Jak informuje organizator KOW Sp. z o.o., PKP SA oraz Instytut Kolejnictwa dołączyli do grona patronów V edycji Forum Transportu Intermodalnego FRACHT 2017.

Portal Morski objął patronat medialny nad wydarzeniem. 

Poniżej relacje tekstowe i materiał filmowy Portalu Morskiego z poprzednich edycji Forum Transportu Intermodalnego FRACHT:

Czytaj także: III Forum Transportu Intermodalnego FRACHT 2015: Kontenery pojadą z Mińska do Gdańska
Czytaj także: IV Forum Transportu Intermodalnego FRACHT 2016 za nami!

Rejestracja i więcej informacji: www.fracht.kow.com.pl

rel (KOW Sp. z o.o.)

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Zaloguj się

1 1 1 1

Newsletter