Inne

Transport Week 2017 - siódma już edycja jednej z największych konferencji poświęconych transportowi i logistyce w Europie Centralnej odbędzie się w dniach 7-9 marca 2017 roku i zostanie poświęcona nowoczesnym rozwiązaniom w zakresie przyjaznych środowisku technologii w branży morskiej, portowej oraz logistycznej.

Udział w wydarzeniu wezmą zaproszeni prelegenci oraz uczestnicy, w których skład wchodzą właściciele linii żeglugowych, kontenerowych oraz operatorzy ro-ro, władze portów i terminali, operatorzy kolejowi, przedstawiciele urzędów administracyjnych w kraju i za granicą oraz reprezentanci różnych organizacji transportowych i logistycznych.

Nowe technologie, obecne i nadchodzące regulacje środowiskowe, porty i terminale będące wzorem dla "zielonych" rozwiązań, e-biznes nowej generacji oraz centra logistyczne przyszłości - to tylko niektóre z tematów, jakie pojawią się w programie przyszłorocznej edycji Transport Week.

Uczestnicy konferencji będą mieli również unikalną okazję do wzięcia udziału w wielu dodatkowych wydarzeniach pobocznych, takich jak warsztaty, seminaria oraz study tours. 

Więcej informacji na stronie >>>

PortalMorski.pl będzie jednym z patronów medialnych konferencji.

Poniżej relacja Portalu Morskiego z konferencji Transport Week 2016. 

O przyszłości portów i żeglugi w pierwszym dniu konferencji Transport Week 2016

"Żegluga śródlądowa dźwignią rozwoju Polski". Drugi dzień Transport Week 2016

Transport intermodalny tematem przewodnim ostatniego dnia konferencji Transport Week 2016

rel

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Zaloguj się

1 1 1 1

Newsletter