Inne

Transport Week 2017 - siódma już edycja jednej z największych konferencji poświęconych transportowi i logistyce w Europie Centralnej odbędzie się w dniach 7-9 marca 2017 roku i zostanie poświęcona nowoczesnym rozwiązaniom w zakresie przyjaznych środowisku technologii w branży morskiej, portowej oraz logistycznej.

Udział w wydarzeniu wezmą zaproszeni prelegenci oraz uczestnicy, w których skład wchodzą właściciele linii żeglugowych, kontenerowych oraz operatorzy ro-ro, władze portów i terminali, operatorzy kolejowi, przedstawiciele urzędów administracyjnych w kraju i za granicą oraz reprezentanci różnych organizacji transportowych i logistycznych.

Nowe technologie, obecne i nadchodzące regulacje środowiskowe, porty i terminale będące wzorem dla "zielonych" rozwiązań, e-biznes nowej generacji oraz centra logistyczne przyszłości - to tylko niektóre z tematów, jakie pojawią się w programie przyszłorocznej edycji Transport Week.

Uczestnicy konferencji będą mieli również unikalną okazję do wzięcia udziału w wielu dodatkowych wydarzeniach pobocznych, takich jak warsztaty, seminaria oraz study tours. 

Więcej informacji na stronie >>>

PortalMorski.pl będzie jednym z patronów medialnych konferencji.

Poniżej relacja Portalu Morskiego z konferencji Transport Week 2016. 

O przyszłości portów i żeglugi w pierwszym dniu konferencji Transport Week 2016

"Żegluga śródlądowa dźwignią rozwoju Polski". Drugi dzień Transport Week 2016

Transport intermodalny tematem przewodnim ostatniego dnia konferencji Transport Week 2016

rel

1 1 1 1

Newsletter