Inne

W dniu 25 października br. w Morskim Instytucie Rybackim - Państwowym Instytucie Badawczym w Gdyni odbędzie się pierwsze spotkanie Forum rybołówstwa bałtyckiego.

Tematem spotkania będzie obowiązujący od 25 lipca 2015 roku wieloletni plan zarządzania dla stad dorsza, szprota i śledzia w Bałtyku oraz projekt rozporządzenia UE w zakresie środków technicznych.

Forum rybołówstwa bałtyckiego powstało w związku z adresowanymi do pracowników Fundacji MARE licznymi prośbami przedstawicieli sektora rybnego, nauki oraz pozarządowych organizacji ekologicznych, dotyczącymi konieczności stworzenia forum pozwalającego na prowadzenie otwartej, nieskrępowanej dyskusji w zakresie tematyki zrównoważonego rybołówstwa na Bałtyku.

W ramach każdego spotkania Forum opracowane zostaną zalecenia i rekomendacje w zakresie dyskutowanego tematu, które przekazane zostaną stronie rządowej.  

Charakter spotkań jest otwarty. Ze względów organizacyjnych konieczne jest potwierdzenie uczestnictwa w spotkaniu na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie: +48 796 776 725.

Program wydarzenia >>>

rel (Fundacja MARE)

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Zaloguj się

1 1 1 1

Newsletter