Inne

Piotr Redmerski nowym prezesem Polskiej Żeglugi Baltyckiej - czytamy na stronie Kuriera Szczecińskiego.

Jak informuje portal - do postępowania kwalifikacyjnego zgłosiło się czterech kandydatów. Rozstrzygnięcie zapadło dzisiaj, tj. we wtorek, 5 stycznia.

Przypomnijmy, że poprzedni prezes PŻB, Jarosław Siergiej został odwołany w połowie grudnia ubiegłego roku.

Powodem miał być brak akceptacji dla koncepcji rozwoju firmy. Jarosława Siergieja krytowały związki zawodowe działające przy PŻB - zarzucały m.in., że przekroczył budżet remontowy promu Mazovia, który został kupiony przez kołobrzeskeigo armatora w zeszłym roku - informował wówczas Kurier Szczeciński.

 

+8 Do tych z prokuratury
Z prokuraturą może być problem, także dla obecnego prezesa ponieważ kiedy jednostka była kupowana to obecny prezes był wiceprezesem ds finansowych. I co o niczym nie wiedział????? Nie żartujmy.....
06 styczeń 2016 : 21:10 Obyty | Zgłoś
+5 Mazovia do prokuratury
Smiechu warte, że dyrektor finansowy nie wiedzial o przekroczeniach budzetu remontowego ?? A kto trzyma kasę i płaci ? ... wygląda na to, że w PŻB to chyba sprzataczka , skoro nie dyrektor finansowy ... żenda panowie !
07 styczeń 2016 : 19:12 Kasjer | Zgłoś
+7 Mazovia wypada słabiutko...
Mazovia raczej boi się sztormów, przy większych stoi w portach. Gęste mgły to też dla niej wyzwanie. Jak na prom świeżo po generalnej modernizacji to bardzo kiepsko.
07 styczeń 2016 : 09:39 Marynista_1977 | Zgłoś
+1 Kadry hehehe
Ostatnia niezreformowana ostoja komunizmu. Kto tam teraz pływa? Stare babcie i dziadki juz bez szans na inną robotę
08 styczeń 2016 : 22:25 Mandaryna | Zgłoś
+1 Kolejny Mościcki ciąg dlaszy
Długo by pisać. Trzeba tam bezkompromisowego Bismarcka lub Pani Thatcher któri sprowadzi towarzystwo na ziemię. Mamy tymczasem kolejnego Mościckiego chodzącego na dość krótkiej, protektorskiej smyczy. Potwierdzam opinię Mandaryny - ostoja komunizmu!
21 styczeń 2016 : 09:17 Znający firmę | Zgłoś

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Zaloguj się

1 1 1 1

Źródło:

Newsletter