Inne

Wczoraj, 4 stycznia w Porcie Wojennym w Gdyni odbył się trening w rozładunku rakietowych bomb głębinowych z okrętu ORP „Kaszub”. Uczestniczyli w nim marynarze z okrętu oraz żołnierze z Komendy Portu Wojennego.

Marynarze z 3. Flotylli Okrętów od samego początku roku realizują elementy szkolenia bojowego. W poniedziałek, w Porcie Wojennym w Gdyni miał miejsce rozładunek rakietowych bomb głębinowych z korwety zwalczania okrętów podwodnych ORP Kaszub. W praktycznym treningu rozładunku wzięli udział marynarze z okrętu, a także żołnierze z Komendy Portu Wojennego Gdynia stanowiący obsługę dźwigową, zabezpieczenie przeciwpożarowe oraz medyczne.

Praktyczny rozładunek uzbrojenia jest niezbędnym elementem szkolenia i umożliwia dowódcy ocenę wyszkolenia załogi okrętu. Dzięki takim treningom obsady doskonalą umiejętności nabyte w trakcie zajęć teoretycznych. Stanowią one także okazję do szkolenia załóg pojazdów specjalnych (urządzenia dźwigowe), a także straży pożarnej, ratowników medycznych i pozostałych osób uczestniczących w rozładunku. 

rel (3.FO)

+2 Litości!!!
Bombowo interesująca wiadomość. Pierwszy akapit z rakietową treścią powinien zostać powtórzony w trzecim i kolejnych akapitach.
rel (3.FO) kto Ciebie tego nauczył?
05 styczeń 2016 : 20:40 ico | Zgłoś
0 ludzieee....!!
rel.(3FO) - nie wiem kto (co) kryje się pod tym podpisem...ale tekst stworzył infantylny ....
Portalu Morski -to Panowie jesteście nadawcą tekstów ...nie liczcie na to,że nikt Was nie czyta....Korekta wymaga kilku minut pracy....pomyłki mogą się zdarzać-wtedy bywa też wesolo ale takie publikacje smutek jeno czynią... Pozdrawiam W.
07 styczeń 2016 : 10:15 wers | Zgłoś

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Zaloguj się

1 1 1 1

Newsletter