Inne

„Meteorologia. Podręcznik RYA” to książka nie tylko dla żeglarzy. Umiejętność prognozowania pogody może się przydać także na lądzie. Szczególnie, jeśli uczy jej taki fachowiec jak Chris Tibbs, a wydaje Alma-Press.

Takie połączenie daje gwarancję naprawdę najwyższej jakości. Tibbs to światowej klasy żeglarz mający na koncie trzykrotne opłynięcie świata w regatach i zawodowy meteorolog z ogromnym doświadczeniem. Alma-Press zaś to najsolidniejsze w Polsce wydawnictwo, zajmujące się wydawaniem publikacji żeglarskich. Książka Tibbsa jest podręcznikiem napisanym na potrzeby kursów na patent żeglarza i sternika jachtowego RYA, organizacji żeglarskiej, której uprawnienia uznawane są na całym świecie. Proszę się jednak nie obawiać! Podręcznik napisany jest maksymalnie prostym językiem, zrozumiałym nie tylko dla fachowców. Mnogość ilustracji powiększa jeszcze wrażenie przejrzystości i przystępności.

Wszystkich szukających odpowiedzi na pytanie, czy jutro będzie padać, zachęcamy, aby zaczęli od przeczytania tej książki. Potem będzie łatwiej!

Meteorologia. Podręcznik RYA”, Chris Tibbs, Oficyna Wydawnicza Alma-Press (www.almapress.com.pl), str. 110

1 1 1 1