Wyciek informacji z Ministerstwa Skarbu Państwa podejrzewają przedstawiciele firmy PN System-informuje Dziennik Gazeta Prawna.
Przedsiębiorstwo ubiega się o podpisanie umowy na wynajem części stoczni szczecińskiej. Tymczasem ten sam fragment zakładu został wydzierżawiony wcześniej firmie Kraftport.
Jak informuje Dziennik list intencyjny dotyczący dzierżawy firma PN system podpisała z Towarzystwem finansowym Silesia dokładnie w dniu przejęcia nieruchomości przez Kraftprot. Według cytowanego przez gazetę anonimowego przedstawiciela PN system ktoś dowiedział się wcześniej o planach konsorcjum i uprzedził je. Teraz przedsiębiorstwo będzie musiało porozumieć się z Kraftportem i prawdopodobnie podpisać nową umowę na dzierżawę. Jak mówi informator gazety: Trudno nie mieć wrażenia, że ktoś na naszym pomyśle chce zrobić majątek. Ktoś, kto miał wcześniej wiedzę o naszych planach. Będziemy musieli się dogadać z Kraftportem i z pewnością będzie to kosztować.
PN System chce wytwarzać żelbetowe elementy konstrukcji tunelu a Kraftport budować i remontować statki. Wszystko na tym samym terenie.{jathumbnail off}
Inne
Stocznia: Kraftport i PN system na tym samym terenie?
16 sierpnia 2011 |
Źródło:
