Czy warto wypoczywać nad Bałtykiem?

-4 warto wypoczywać nad Baltykiem poza kąpielą
Drodzy Państwo warto wypoczywać nad naszym morzem tylko nie należy się przenigdy kąpć w tym morzu gdyż woda ogromnie zanieczyszczona a w Bałtyku minmum setki wraków do tego co najmniej kilkadziesiąt tysięcy ich ofiar pod wodą. Wiem co piszę, mieszkałem jakis czas przy naszym morzu.
17 grudzień 2019 : 12:13 Yan | Zgłoś
+7 Bez tytułu
" mieszkałem jakiś czas przy naszym morzu" - to mało przekonywujące uzasadnienie ! Marynarz ,który pływał w PLO 30 lat też mówił , że był już wszędzie, a był głownie przy kei no i w , lub przy porcie ??? Dopiero porównania z innymi miejscami /plażami w różnych miejscach dają wiarygodne opinie i rady. Naturalnie strefy klimatyczne warunkują miejsca urlopowe, ale, ale klimat to tylko jeden z warunków do wyjazdu na urlop. Ukryte w mule dennym wraki to strachy na Lachy !! Dziwię się , że pan Banaś chlapie po marszałku Strugu o grożącej katastrofie z wraków II WŚ. Zagrożeniem są głównie aktualne pestycydy spływające do Bałtyku z różnych krajów !!
28 grudzień 2019 : 15:21 Józef | Zgłoś
+2 Wczasowicz
Ankieta jest przewrotna, ponieważ sugeruje, że tu jest taniej. Sprawdziłem kilka razy. Są zdecydowanie tańsze miejsca. U nas jest drogo.
15 styczeń 2020 : 19:01 Marek.marek | Zgłoś
-2 Bałtyk
Nad Bałtykiem super klimat wypoczynku i imprezy fajne tak że warto wypoczywać na plaży ale woda rzeczywiście paskudna i kto mądry do niej nie wchodzi.
19 styczeń 2020 : 01:14 turist5 | Zgłoś
+4 Baltyk
Super wakacje nad morzem gdy nie można wejść do wody lub co najmniej jest to zalecane !!! absurd
A przyszłość polskiego Bałtyku już jest pozamiatana , drugie największe wysypisko bomb z iperytem ,(coraz więcej poparzeń ryb u nas nad morzem ale cicho sza,,,,plus sinice co roku będzie więcej plus nawozy od rolników z pól i mamy kumulację.
28 styczeń 2020 : 08:55 fish1 | Zgłoś

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Zaloguj się