Czy marynarze schodzący ze statku towarowego po miesięcznym kontrakcie, bez podmian załóg i możliwości zejścia na ląd w trakcie rejsu, powinni przechodzić po powrocie kwarantannę domową?

+19 kwarantanna
Może zrobić im test , a nie trzymać na kwarantannie i rozłączać z rodziną.
28 kwiecień 2020 : 17:47 staś | Zgłoś
0 Na temat
Zrób sobie test i przestań dyktować, że trzeba zrobić test.Test nie jest miarodajny na obecnym poziomie rozwoju medycznwgo i może być źródłem przeniesiwnia wirusa. W sieci sporo materiału na ten temat również na temat szkodliwiści noszenia masek z taką intensywnością jak proponują ciemne rządy.
29 lipiec 2020 : 09:10 Johny Wong | Zgłoś
+9 Mr
Panowie jak dla mnie kwarantanna to głupota. Ale miesiąc na statku bez zejścia na ląd to nic wielkiego. Ludzie na offshore tak często mają. A co ja ma powiedzieć jak jestem już 4 miesiące i nie wolno nam zejść na ląd. I jeszcze pewnie z miesiąc albo dwa będę na statku. I też nie wiem czy mnie jakaś kwarantanna nie obejmie. Pozdrawiam
06 wrzesień 2020 : 00:56 Karol 2eng. | Zgłoś
-12 Ansolutnie
Dla marynarza 2 dodatkowe tygodnie nie mają znaczenia. Nie muszą być traktowani jak reszta ludzi. Musimy chronić społeczeństwo, szczególnie jeśli koszt jest na tyle niski. Na dobrą sprawę do końca pandemii powinni zostać na statkach żeby nikogo nie zarażać. Rok czy dwa powinni wytrzymać.
20 październik 2020 : 18:24 Jolero | Zgłoś
+10 Pan
Niektorzy sie zmieniaja co 4 tygodnie i co polowe czasu maja siedziec na kwarantannie? Wiecej masz kontaktu z otoczeniem w markecie, niz marynarz przez 6 miesiecy na statku. Dajcie tez sobie spokoj z tymi testami w ktorych nawet TYMBARK ma wirusa...
08 listopad 2020 : 11:52 Marek234 | Zgłoś

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Zaloguj się