Jak oceniasz działania rządu premiera Mateusza Morawieckiego wobec walki z epidemią koronawirusa SARS-CoV-2 w Polsce?

 
-33 Ocena rządu covid19
Wszystko rząd robi źle negatywnie.
Udaje ze dba o Polaków.
Zaostrzania te dzisiejsze winny byc wprowadzone 1 dnia i tak to za mało.
Rząd robi tak...jak plonie 20% domu polewa sikawka
Jak płonie 50% domu leje wężem
Jak splonie 90% zaleje plonacy dom wodą.
NA CO CZEKACIE
ODRAZU ZAKAZY 100% zakaz.wychodzenia z domu tylko.do sklepu apteki
Rzad się bawi ludzkim życiem.
Ale Pan Kaczynski zaniesie Urny wyborcze do szpitala.
Bedziecie umierac to glosujcie na Pana.Prezydenta Dude po trupach pis pojdzie do wyborow
30 marzec 2020 : 21:37 Mateusz 12345 | Zgłoś
+1 PO
Cieszę się że nie rządzi pełno bo by nic nie zrobili a jeszcze byś musiał dopłacić.nie byłoby zakazów to lezalbys teraz umierający na cironawirusa.co do wyborów nie bądź śmieszny co ci to przeszkadza że masZ iść na wybory skoro masz za źle że są zakazy.sam nie wiesz co byś chciał tak jak i cała opozycja a nie przepraszam chcecie ale tylko spowrotem do koryta.
29 maj 2020 : 10:44 Kazik 73 | Zgłoś
-1 Nie ma znaczenia kto u wladzy
Nie ma znaczenia kto u wladzy skoro panstwo dalo ciala i nie zareagowalo jak nalezy.Granice powinny byc zamkniete juz w styczniu a wszyscy przybywajacy zza granicy poddawani kwarantannie.Obyloby sie bez zatrzymywania gosporki i w rezultacie katastrofy gospodarczej ktora juz nadchodzi susami!
Brak zdecydowania i myslenia do przodu to pieta Achillesa obecnej ekipy,To ze sa to amatorzy wychodzi kazdym szwem.
31 sierpień 2020 : 07:53 Jorge | Zgłoś
-9 Nienormalny.Premier
Pan Premier jest nienormalny.
Zakazy
Czlowieku.Morawiecki...Nie ma plynu do dezynfekcja jak jest to kosztuje 250ml 26zl sklepy też.
Nie ma rękawiczek nigdzie.
Nie ma maseczek jak sa to 24zl 1 szt.
Panie Premierze Pan nie dba o zycie Polaków Pan tylko mówi.
Sucha Beskidzka
Przed sklepem.Intermarche mlidzi spotykaja sie 10 osob grupach
Policji to chyba mandaty zbiera
CHORY KRAJ CHORY RZĄD CHORY PIS CHORY PREZYDENT.
PAN JUREK OWSIAK CHCIAŁ KUPIC A RZAD NIE CHCE
31 marzec 2020 : 10:32 Mateusz 12345 | Zgłoś
+2 O..j bo powiem tacie !
Mateusz...a teraz wysmarkaj nos ,zbierz zabawki i zmykaj do mamy na zmianę pampersa
01 kwiecień 2020 : 14:03 hiro | Zgłoś
+5 odpowiadam i pytam
Oceniam negatywnie ponieważ zastosowane środki(głownie pozamedyczne) są gorsze od choroby,ale na postawione w ankiecie pytania nie odpowiem.Skoro zastosowane środki zaradcze są pozamedyczne to domniemuję że choroba ma także pozamedyczne pochodzenie.Mówi się o powrocie (sic) do jakiejś ''nowej normalności''Co to do jest?
07 kwiecień 2020 : 19:03 Walenty | Zgłoś
+8 ?
No, chociaż jedna konkretna wypowiedź!
12 kwiecień 2020 : 09:27 Urszula | Zgłoś
+27 Pan
Moja żona jest chora na raka. Leczenie (radioterapia i chemoterapia) zostało wstrzymane. Ma czekać na telefon ze szpitala.Ile osób umrze z powodu nie zakażenia COVID-19, ale z powodu braku dostępu do innych usług medycznych ? Rząd twierdzi, że służba zdrowia jest znakomicie przygotowana na wszystko - walkę z koronawirusem i wywiązywanie się z podstawowych zadań.
W chwili, gdy pandemia szerzyła się już w wielu krajach europejskich nasz sejm (czyli pan Kaczyński) zdecydował., że 2 mld złotych zamiast na programy onkologiczne przeznaczy na TVP. Bardzo byli z tego zadowoleni członkowie rządu z panem Morawieckim na czele i posłowie PiS. Zwłaszcza zaś pani Lichocka, która chorym na raka pokazała uprzejmie środkowy palec.
Panie Kaczyński, zmarli z powodu nie leczenia obciążają pańskie sumienie.
08 kwiecień 2020 : 09:45 Jan 2 | Zgłoś
+16 spychoterapia.
To jasne ze ten rzad chce przywrocic PRL .Nawet ze wszystkimi jego zlego cechami , tak jakby niczego sie ci ludzie nie nauczyli prze te 30 lat.
Nie widac zupelnie poczucia obowaiazku rzadzacych.Jak mozna sie obywatelowi identyfikowac ,a tym bardziej byc lojalnym wobec ludzi ktorzy na naszych oczach stosuja klasyczna PRLowska "spychoterapie".Malo tego ! probuja w sposob malo skrywanym wygrywac te tragedie dla swoich celow jak chocby ograniczenia naszych swobod obywatelskich, ktore i tak byly raczej malego zasiegu.
To ze PiS chce z Polski zrobic prywatna farme na wzor rzeczpospolitej szlacheckiej jest jasne.Chca wziasc nas obywateli za pysk i zmusic do powolnosci.
Chce sie zacytowac klasyka : "Mowili o wolnosci a mysleli o powolnosci"
08 kwiecień 2020 : 11:28 Jorge | Zgłoś
+2 Kapitalizm panstwowy
Mam wrazenie ze nie do konca chce powielac PRL, raczej dzis dla ludzi z jego otoczenia i samego Kaczynskiego wzorem sa Chiny .
10 czerwiec 2020 : 07:16 Jorge | Zgłoś
+15 OBIEKTYWNY
Obiektywnie rzecz biorąc znacznie większym od koronawirusa problemem jest głupota i wszelkiej maści malkontenci. Nie takie potęgi jak Polska mają potężne problemy z pandemią.
Próby destabilizacji systemu władzy w tak trudnym okresie są skrajnie nieodpowiedzialne .
Brak maseczek , rękawiczek... Tak . Rzeczywiście są braki . Ale gdzie ich nie ma !
Decyzje rządu się nie podobają ? No cóż . To normalne . Ludziom , zwłaszcza młodym nigdy nie podobały się ograniczenia swobód . Tyle , że z ocenianiem działań należy się wstrzymać do czasu , kiedy będzie już po epidemii . Wtedy będziemy mogli porównać efekty naszych polskich działań z innymi . Póki co nie wypada nic innego jak stosować się do restrykcji i nie marudzić.
10 kwiecień 2020 : 18:36 Waldemar Kędzierski | Zgłoś
-2 Bamboo
To się stosuj i przytakuj głupocie. Każde wsparcie uzurpatora powiększy skalę szkód iniepotrzebnych zgonów bez żadnej analizy i współczucia.Praworzadny trzeba być ale wszyscy muszą przestrzegać dobrego prawa a nie gniota od idiotów.Wykład profesor Łetowskiej na UW się przyda, żeby zrozumieć.
26 maj 2020 : 17:19 Johny Wong | Zgłoś
+17 Rady
Zamknąć ryje politykom wszelkiej maści a virus przestanie się roznosic. Jedynie minister zdrowia lekarze i wszystkie służby związane z obecną sytuacją mają głos. Piszę z Kanady i czytając o policjantach którzy urządzają sobie ognisko zastanawiam się kto takich debili utrzymuje. Zaufajcie lekarzom i wszystkim którzy chcą wam pomoc. W 2010r byłem zarażony grypą świńską. Spędziłem w szpitalu 12dni dwa dni śpiączki a reszta to walka o przetrwanie kolejnych dni . Zaufajcie lekarzom tylko oni mogą wam pomóc. Tak jak zawsze wszystko się skończy i wrócimy do normalności. Nie biorę udziału w wyborach ze względu na to że jestem zbyt długo poza krajem i nimam prawa decydować o waszym losie. Jednak uważam że prezydent powinien przełożyć wybory by pokazać że jest mężczyzną i potrafi walczyć uczciwie a nie być na smyczy Kaczyńskiego. Życzę wszystkim bez względu na poglądy Wesołych Świąt .Jeśli mogą takie być
12 kwiecień 2020 : 14:47 Relista | Zgłoś
-3 Komentarz
Uważam , ze rząd Pana Morawieckiego za bardzo skuteczny i odpowiedzialny.
Dba o Państwo i naród.Przy tym musi odpierać złośliwości i krytykę , utrudnienia , nad którymi cały czas pracuje opozycja. Gdyby nie Ci hamulcowy z opozycji Polska byłaby dużo dalej, a Polacy bogatsi. Niestety dużo Polaków nie umie wybierać ,ale chce korzystać z tego co ten rząd daje.
20 kwiecień 2020 : 11:32 Adam ,Alicja | Zgłoś
+8 Linud
Idź się leczyć.
04 maj 2020 : 16:00 Johny Wong | Zgłoś
-1 xxx
Może szkoda, że władzy nie sprawuje PO, PSL, Konfederacja, Razem i PSL. Byśmy mogli się przekonać ile są warte ich obietnice. Teraz mamy raj dla malkontentów.
22 kwiecień 2020 : 20:55 Jozef | Zgłoś

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Zaloguj się